2733
2734
عنوان

📃❤ داستان زندگی من❤️برخلاف خیلیا آخرش قشنگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4274 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج سوم زنه بود وی پسرم داشت ک هرسه بار جدا شده بود... کاری ندارم ولی مادرم ازقیافه خیلی سر بود... مادرم رفت و کاراشو کرد ماهم ی خونه گرفتیم با پولی ک دست صاحب خونه داشتیم تامادرم برگرده...

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

⁦☹️⁩

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......

خواهر بزرگترم و دامادمون کمک کردن ب من و خواهرم توپیدا کردن خونه... ولی پدرم نیومد توخونه وقتی خواهرم رفت خونه خودش تهران من و خواهرم مثل یتیما تنها منتظر مامان ک کاراشو بکنه برگره...

2740

شبا مبل میزاشتیم پشت در کسی نیاد ازترس... تواین اوضاع خواهرم کارپیدا کرد و رفت سرکار
ازمحبت فامیل براتون بگم؟؟؟ مادربزرگم عمم خالم عموم داییم... حتی زنگ هم نزدن ک دخترا پول دارین؟؟؟ شام دارین؟؟ کی پیشتونه؟؟؟

ازترسشون مارو دعوتم نمیکردن جایی ک خدایی ناکرده کمک نکنن مارو...
دخترعموم ب علت بیماری فوت شد 2سالش بود...
رفتیم شهرشون من و خواهرم تنها بااتوبوس4ساعت بود... پدرم و زنه هم بودن خواهرم دعوا بدی کرد با زن و پدرم مجلس بهم ریخت... مارو انداختن بیرون از مجلس درحالی ک حق باخواهرم بود میگفت خجالت نمیکشی دختراتو ول کردی بعد....

2706