2733
2734
عنوان

📃❤ داستان زندگی من❤️برخلاف خیلیا آخرش قشنگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4274 بازدید | 87 پست

چیزی نمیخرید برامون نه لباس نه خوراک... پول اجاره خونه نمیداد.. دعوا و کتک و فحش بود خونمون صاحب خونه ها جوابمون میکردن... شبا نمیومد خونه... من و خواهرم ک ازم 9سال بزرگتربود و مادرم تنها بودیم...

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پدرم میگفت از16 سالگی بامادرت بودم میخام باقی عمرم با عشقم باشم براخودم زندگی کنم... ب مادرم میگفت برو سرکار... پول دانشگاه خواهرمو نمیداد اونم پیام نور.... اوج طلاق و خودکشی و قهر تو امتحانات و کنکور من بود شده بودم ی دخترگوشه گیر...

عشقم نفسم بابام بود ارامشمو ازاون میگرفتم... التماس میکردم بابا برگرد... من بجا اون زنه توروخدا نرو بابا مامانو راضی میکنم برگرد... ولی عشق پیری گر بجنبد...

خواهرم باهاش کل کل میکرد خواهرمو زیرلگد له میکرد... ظرفارو میکشت... بمیرم واسه دل مادرم همون تایمم هنوز سال پدرشم نشده بود... مامانمم گذاشت رفت شهرمادرش ک وکیل بگیره و طلاق بگیره... نگم براتون ک توهمون تایم مامانم یواشکی بدون خبرما ارث پدرشو داد ب پدرم ک برگرده ولی پدرم بااون واسه زنه وسیله خونه خرید...