2733
2739
عنوان

📃❤ داستان زندگی من❤️برخلاف خیلیا آخرش قشنگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4274 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر‌عزیزم خدا محبت بین شما و همسرتون رو‌زیاد کنه  خیلی خوشحال شدم و افتخار کردم بهت به عن ...

ممنون مهربون من پدرمو بخشیدم ازش ممنونم باعث شد من ی زن ب تمام معنا باربیام... 

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
2731
ممنون مهربون من پدرمو بخشیدم ازش ممنونم باعث شد من ی زن ب تمام معنا باربیام... 

کاش همه میتونستن تو‌شرایط بد جا نزنن و بجنگن و‌قوی‌بار بیان 

ولی متاسفانه ...من نتونستم مثل شما باشم ولی وقتی زنا و دخترای قوی مثل شما رو میبینم تو دلم همیشه تحسین میکنم 

مانا باشی عزیزم 

🇹🇷Tanri Türk'e Yar olsun 🇹🇷
کاش همه میتونستن تو‌شرایط بد جا نزنن و بجنگن و‌قوی‌بار بیان  ولی متاسفانه ...من نتونستم مثل شم ...

نمیگم دختر خیلی خوبی بودم ولی حرم امام رضا  و نماز و خدا و صاحب الزمان خیلی کمکم کردن خیلی

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
2740
اخرشو نمیخام خراب کنم دوستایه گلم... اینو میگم ک بدونید خداجایه حقه.... پدرم 2ساله سکته مغزی کرده و ...

موفق باشی و سربلند استارتر عزیز،خدا همیشه همراه بنده های ستم دیده اش هست.

اکه دوست داشتی داستان زندگی منم بخون عزیزم.

مرسی. ولی خیلی کلی تعریف کردی. 

یاد ندا افتادم حالمونو گرفت یه هفته طول کشید داستانشو تموم کنه.

خوشبخت بشی

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم