1803
1804

هیچ کس خونه منو ندید😢

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805
صفحه چنده

گذاشتم کسی ندید برداشتم😂😂😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
خب مقصرخودتی زودبرداشتی بازبذار    

😂😂باشه همون صبحی رو میزارم اخه الان خونمون نیستم

قشنگه عزیزم من خودم خونه جدید جا قابلمه اییمو جمع کردم همه رو چیدم داخل کابینت اشپزخونه خلوت بشه

ممنون گلم 

اتفاقا منم خیلی دوس دارم جمع کنم ولی کابینتا اصلا جا ندارن داخلشونم کوچیکه 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1771
اها  من خودمم اشپزخونم کوچیکه اما کمد زدم‌یسری گذاشتم داخله کمد رختشور خونه

کمد دیواری داریم اونم خیلی بزرگ نیست ی سری لباس و چمدونا این چیزا گذاشتم پر شده 

باز باید بگردم ببینم برا اینا جا خالی پیدا میشه چون اینجوری فقط جا گرفته استفاده نمیکنم از ی دستش

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1794
سلام خونه خودتونه؟

سلام اره عزیزدلم البته هنوز اتاقا اماده نیست چون نامزد هستم فعلا حال و اشپزخونه چیدیم و ظرف هم یه کوچولو مونده بخریم

چه خونیه شیکی    

ممنون عزیزم

1718