1345
1341
بجه ها بیکار بودم یه حلقه گل درست کردم ببینین قشنگ شده؟؟؟

خیلی زیبا و با صفاست 😘😘

خیلی انرژی داره خونت خانم باسلیقه من که عاشق گلات شدم 

حلقه ت هم زیباست معلومه هنرمند و کد بانویی 🌹

بنماے رخ که باغ و گلستانم آرزوست ...

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1307
ولی من خونمون رو خیلی دوست دارم فقط میخواستم واسه تغییر دکوراسیون اگه کسی نظری داشت بهم بگه.

منم خونم رو خیلی دوست دارم، اما از این مدل جدید با کلاسا نیست

نه بلدم خودم اوکیش کنم

نه پول زیاد دارم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
ممنونم بابت نظرت.

بلد نیستم بگم چی کار کنی خیلی شیک و جدید بشه!

سلیقه من در سطح خونه شماست، یعنی اگه بخوام خونه بچینم تهش میشه مثل خونه شما!!!!!!!!!!!!!!

خیلی خاص نمیشه

اما خونه خیلیا که میرم مهمونی همش میگم خوش به حالشون انقدر خونشون خوبه

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
بلد نیستم بگم چی کار کنی خیلی شیک و جدید بشه! سلیقه من در سطح خونه شماست، یعنی اگه بخوام خونه بچینم ...

لطفا در مورد خونه من دیگه شما نظر نده.همش میگی خوب نیست و خاص نیست و ..... مگه من گفتم بگید خونم خاص و شیک هست یا نه.خونه شما هرچی هست مطمئنا دوستش نداری ولی من با همین وسایل و خونه ام با همسر و دوتا بچه هام عشق میکنم.والا تو تاپیک های قبلیت گفتی خودت و همسرت شغلتون خیلی بلندمرتبه اس و گفتی خودت میتونی در عرض یه روز ماشین ۱۰۰ میلیونی بگیری.الان میگی پول ندارم و .... ضمنا من ۱۰ ساله ازدواج کردم که بیشتر وسایلم واسه ۲ سال پیش دوباره جدید گرفتم.حالا تو سلیقه شما نیس دلیل نمیشه هرروز کامنت بذاری که خونه ات خاص و شیک و جدید نیست.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
لطفا در مورد خونه من دیگه شما نظر نده.همش میگی خوب نیست و خاص نیست و ..... مگه من گفتم بگید خونم خاص ...

عزیزم سوء تفاهم شده!

اگه بد بود که نمیگفتم مثل ماله منه!

میگم خونت خوبه، خونه منم خوبه!

منم مثل شما خونم رو دست دارم!

منم اثاث هام رو دو سال پیش خریدم!

خونت مثل خونه منه ، تازه بهتر!

اما از این خیلی لوکس جدیدا نیست!البته اگر به نظر خودت خیلی لوکس و جدیده خب اوکی!

من که کاری ندارم!

فقط خیلی باهات همزاد پنداری کردم!

چون سلیقت مثله منه! 

عزیزم من کارمندم با حقوقه کارمندیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!من شاید تو 5 سال بتونم 100 میلیون در بیارم اما یه روزه نه!اما همیشه راضی ام!

بازم ببخش نمیخواستم ناراحتت کنم!