2737
2739
عنوان

پیشنهاد پدرشوهرم رو قبول نکردم

566 بازدید | 34 پست

وضع مالیمون خوب نیست ، شوهرم بیکاره ، قرار بود یه مدت موقت طبقه بالای مادرشوهرم اینا بشینیم ولی الان سه ساله اینجاییم ، اصلا هم راحت نیستم ، سرویس بهار خوابه ، یعنی برای یه دستشویی باید کلی پله برم ، تو هوای سرد زمستون حمومون هیچ وسیله گرم کننده ای نداره ، بقیه مشکلاتی که تو تاپیکهای قبلیم هست هم بهش اضافه کنید ، حریم خصوصی نداریم ، وای به روزی که خواهرشوهرم بیاد شهر ما ، از دست بچه هاش میخوام خون گریه کنم ، حالا پدرشوهرم میگه این خونه رو بفروشیم یه زمین بخریم چند واحد بسازیم ، هر کدوم یه واحد بردارین ، ولی من قبول نکردم ، حاضرم برم مستاجری ولی با اینا تو یه ساختمون نباشم ، چون می دونم امکاناتم هم بدن باز کوفتم می کنن ، پدرشوهر بیچاره بی آزاره امان امان از خواهرشوهر و مادرشوهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

پیشنهادش معقوله بهتر از  وضع الانتونه. اما اگه میتونن همون پولو بدن شما یه جایی رهن کنید بهتره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بنظرمن منطقی فک کن توواحدت جدامیشه دیگ سرویس وهمه چیزت جدائه ازهمه مهترمیدونی ک خونه خودته بادلت پیش نروبعداپشیمون میشی

خداجونم خودت همه عزیزانموبرام نگه دار

خوب کاری می کنی قبول نکن

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘