2737
2739
عنوان

پیشنهاد پدرشوهرم رو قبول نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی سخته ایشالله همه اونایی ک تو این وضعیتن نجات پیدا کنن.به نظر من تو چادر زندگی کردن و مستقل بودن آرامشش خیلی بیشتر از پنت هوس مادرشوهر و خواهرشوهره

عشق یعنی صد سال دیگم بهش حسی ک داری،توی دلت جوونه....
2731

اخه از مستاجری که بهتره..یا فوقش یه مدت هستی دیدی نمیتونی بده مستاجر..یا ازشون بخواه مقداری که قراره برای طبقه شما هزینه بشه رو بدن خودتون حالا هر کاری که کردید

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
2740

من طبق تجربه خودم بهت میگم اگه یه اتاق داشته باشی ولی اختیارش رو داشته باشی بهتر از اینه که یه خونه داشته باشی ولی اختیارشو نداشته باشی

تازه کنارشون بودن باعث میشه حرمتها هم از بین بره و خیلی مسائل دیگه...

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
هفت سال با نداری شوهرم ساختم ، به جای اینکه شرمنده باشه طلبکارم هست ، میگه هر کسی این لطف رو در حق پ ...

عزیزم پدر شوهرت واقعا در حقت لطف کرده اینکه شوهرت نداره تقصیر پدرشوهرت نیس

بازم چه پدر شوهر خوبی هستش که نظر میپرسه

وای خیلی سخته ایشالله همه اونایی ک تو این وضعیتن نجات پیدا کنن.به نظر من تو چادر زندگی کردن و مستقل ...

آی قربون دهنت   ، راستش ما فامیل هستیم پدربزرگ مادربزرگم هم تو این ساختمون هستن ، همه هم انتظار دارن من نه ادامه تحصیل بدم نه کار کنم بشینم تو خونه خدمت اونا رو بکنم ، مامانم که بیچاره ام کرده ، تو رو خدا این زندگیه ، دنبال علایقت نرو و فقط عذاب بکش

من طبق تجربه خودم بهت میگم اگه یه اتاق داشته باشی ولی اختیارش رو داشته باشی بهتر از اینه که یه خونه ...

همین الانش هم حرمتی نداریم ، خواهرشوهرم که میاد شدهرم باید راننده آژانسش بشه ، اعتراض هم که می کنم میگه من چون بیکارم و اینجاییم اینجوریه   ، قرار نیست که همیشه اینجوری بشه ، پارسال سر این من با شوهرم قهر کردم از اون به بعد کل خانوادشون به جز پدرشوهرم باهام حرف نمی زنن ، شاید ده بار با مادرشوهرم رفتم آشتی کردم ولی حتی جواب سلامم هم نمیده