2737
2739
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 325 پست

کسی رو میشناختم آفتاب و مهتاب ندیده و از یه خونواده اصیل بیچاره تو سن کم با پسر عمش عقد میکنه بعد یه مدت ی دختر شر و شیطون تو محل کار مخ شوهرش رو میزنه.....پسره میاد به مامانش میگه من میخوام زنمو طلاق بدم همکارم رو بگیرم آخه زنم اصلا هات نیست و حتی دستمم نمیگیره....دختره واقعا ضربه ی بزرگی میخوره ولی پسر داییش میاد خواستگاریش و کمتر از 6ماه عروسی میکنن و واقعا زندگیه عاشقانه ای دارن.

اگه واقعا نمیخواد باهات باشه تمام قدرتت رو جمع کن و دور بندازش ایشالا که خوشبخت باشی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفی نزدم عزیزم..این یه سایت و دیوونه کرد حرفم گوش نمیده به اطهار نظر میگه حسادت به کساییکه میگن قدر ...

میدونم راست میگی ولی جای اونم نیستیم بخدا من بار شوهرم اخم کنه دیوانه میشم این طفلک ک جای خود داره😔

دخترم یعنی دنیام 
2728

فاطمه ایشالله مشکلاتت حل بشه همه چی درست بشه 

ولی توکه تو تاپیک قبلی گفتی تحت هرشرایطی حتی اگه نخوادت بازم باهاش میری زیر یه سقف حتی گفتی اگه عروسی نگیره که الان هرچی میکشی براهمین عروسیه که اونقد دعواکردی بخاطرش و صبوری نکردی پس وقتی میخوای کارخودتو بکنی چرا اینقد حرص میدی بقیروعزیزم چرا دوس داری همیشه ادم افسرده و بدبخت باشی چرا دنبال ترحم و دلسوزیه بقیه هستی اگه این دفعه همسرت اومد عذرخواهی کرد یاخوب شدید یه مشهد باهاش برو بعدم برو سرخونه زندگیت ☹ اما مطعن باش اشتباه میکنی و تا اخر عمرت باید سواری بدی ومطمعن باش شوهرت خیلیم دوست نداره ❣ 

اگه دوست داشتی خصوصی پیام بده

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
فاطمه ایشالله مشکلاتت حل بشه همه چی درست بشه  ولی توکه تو تاپیک قبلی گفتی تحت هرشرایطی حتی اگه ...

اگه دوستم نداشت پس چرایسال اول اونقدر محبت کرد که وابستش بشم؟😔انصافه یه دختر سه سال بشینه به پاش بعداین حرفوبهش بگه؟انقدر اونشب ازاین حرفش شکه شدم کم مونده بود سکته کنم ازشدت فشارعصبی ماسک اکسیژن اینا بهم وصل کردن فکرشوکن؟منی که تاالان یه غش ساده هم نکرده بودم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2740

معلومه که سخته هیچکس نمیگه آسونه. ولی تیکه هایی که میشنوی از اخلاق و رفتار خودته. رک بهت بگم خودت رو سبک کردی تو این سایت از بس تاپیک زدی صبح تا شب حرفا تکراری. الان دوران سختی داری بشین فکر کن سبک سنگین کن یا خودتو مشغول کن از این سایت چی نصیبت شد؟

معلومه که سخته هیچکس نمیگه آسونه. ولی تیکه هایی که میشنوی از اخلاق و رفتار خودته. رک بهت بگم خو ...

نمیتونم دست خودم نیست افسرده شدم حوصله ی انجام هیچکاری روندارم الانم یخورده باقرص ارومم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
اگه دوستم نداشت پس چرایسال اول اونقدر محبت کرد که وابستش بشم؟😔انصافه یه دختر سه سال بشینه به پاش بع ...

میفهمم چی میگی اما رفتارا و بچه بازیای خودت باعث این چیزا شده خیلی حساسی خیلی بحث میکنی عزیزم یادته اون سری ام ک داشتی طلاق میگرفتی گفتم خیلی حساسی☹ ادم تو این دوره زمونه نباید اینطوری باشه خودت ضربه میخوری باید قوی باشی نباید التماس کسیو کنی که میگه نمیخوامت ک هرچی شد راحت بگه بروطلاق بگیر البته این تقصیر خودته خودت از اول هرچیشد گفتی طلاق تلاش سعی نکردی صبوری نکردی فقط گفتی طلاق مهریه ادمو سرد میکنی از زندگی میدونم نامزدتم ادم جالبی نیست اما به خودت بیا اینقد خونوادتو بخاطر کسی که نمیخوادت اذیت نکن این مادرهمونیه که گفتی گریه کرد بهم گفت چیکارکنم حالت خوب بشه🙂

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
2706