2733
2739

ما تازه اومدیم به این محله کسیو نمیشناسیم

الان کارت اورد خیلیم خانم خوش برخوردی بود چون میدونن من همیشه تاشب شوهرم سرکاره و همش تو خونه تنهام خیلی اصرار کرد که حتما بیا بهت خوش میگذره توروخدا بیای ها

ولی اخه از طرفیم غریبه هستند برم اونجا کسیو نمیشناسو موذب میشم

چه کنم😁؟

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

اگر آدم اجتماعی هستی وزود با آدما گرم میگیری برو حتما

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
شخصا نمیرم جایی که کسی رو‌نمیشناسم * معذب

😁😁😁

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
برو حتما 

چشم اتفاقا خیلی وقته دلم عروسی میخواد

نه غریبه چرا . دیگه آشنا شدی با همسایتون . برو خوش بگذرون با ادمای جدید هم اشنا شو

🥰🥰🥰

به نظرم برو براروحیتم خوبه  چه جالب حنابندان توی تالار جشن گرفتن وکارتم فرستادن

اره اینجا یروز جشن حنابندان میگیرن که هزینه شام و تالار و لباس  و همه چیز بجز ارایشگاه به عهده خانواده دختره

یروزم عروسی میگیرن به صرف میوه و شیرینی که هزینه به عهده خانواده پسره

2706