2733
2734
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 325 پست
نمیتونم دست خودم نیست افسرده شدم حوصله ی انجام هیچکاری روندارم الانم یخورده باقرص ارومم

فاطمه از اولم همینجور بودی. من که میگم همین سایت باعث خیلی مشکلات شد بین تو و نامزدت. وقتی که برا رابطتون میذاشتی اینجا گذاشتی. رابطه با شوهر و مادرشوهر و طبق نظرات این سایت بردی جلو. هموندفعه که تاپیک سرکاری گذاشتی نامزدم زده پامو شکسته تو بیمارستانم فهمیدم هرچی میکشی از بیکاریه. از همین امروز رویه زندگیتو عوض کن به خودت بیا، انشالا نامزدت برگشت دوباره روز از نو روزی از نو نشه

میدونی چرا انقدر عذاب میکشی و ناراحتی؟ چون خودت بهتر از ما میدونی باعث و بانی مشکلات خودت بودی. اگر شوهرت مقصر اصلی بود الان ازش بیزار و متنفر بودی. مثل خیلی های دیگه که لحظه شماری طلاقشون رو میکنن. اگه انقدر طلاق سختته خودت رو درست کن که اگه نامزدت برگشت دوباره به مشکل نخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چرا انقدر عذاب میکشی و ناراحتی؟ چون خودت بهتر از ما میدونی باعث و بانی مشکلات خودت بودی. اگر ...

نه بخداوندیه خدا اونم خیلی مقصربود قهراش پدرمو دراورد عصبیم کرد سرهرچیزی قهرکرد یه قرون پول نمیداد باید صدبار میگفتم خانوادشو به من ترجیح میدادو...

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
 میفهمم چی میگی اما رفتارا و بچه بازیای خودت باعث این چیزا شده خیلی حساسی خیلی بحث میکنی عزیزم ...

اوهوم😔😔😔😔

نه بخداوندیه خدا اونم خیلی مقصربود قهراش پدرمو دراورد عصبیم کرد سرهرچیزی قهرکرد یه قرون پول نمیداد ب ...

خب آخه واسه چی تو عقد سر پول بحث میکنین؟؟ 😫😫

اینم مد جدیده.. بابا صبر کنین برین خونه خودتون پول و خرجی ام بهتون میدن

2740
اون قدرم چیزای خوب تو یه رابطه عاشقانه هست که تو اصلا تجربه نکردی... تو ففط وابسته ای همین... خدا، ب ...

شما هنوزم دارید مشاوره میدید؟؟؟واقعا در عجبم🙄🙄🙄

لطفا برام دعا کنید 
نه بخداوندیه خدا اونم خیلی مقصربود قهراش پدرمو دراورد عصبیم کرد سرهرچیزی قهرکرد یه قرون پول نمیداد ب ...

پس سفت و محکم پای تصمیمت وایسا و از حرف کسی نترس. قرار نیست تو به خاطر حرف دیگران زندگیت رو خراب کنی.  روزی ۱۰۰ باز به خودت بگو به جهنم که جدا شم ارزش زندگی کردن نداشت مرد خسیس و بی تفاوت.

خب آخه واسه چی تو عقد سر پول بحث میکنین؟؟ 😫😫 اینم مد جدیده.. بابا صبر کنین برین خونه خودتون پول و ...

خب حداقل پول شارژموکه باید میداد

اون قدرم چیزای خوب تو یه رابطه عاشقانه هست که تو اصلا تجربه نکردی... تو ففط وابسته ای همین... خدا، ب ...

درسته😢

خب حداقل پول شارژموکه باید میداد

خب عزیز من اونم زمان آشتی بودن و با زبون خوش

بعدشم همونم وقتی هی ازش طلب میکنی‌ فکر میکنه‌ چه خبره

اینهمه سال باباها خرجتونو میدن تا عقد میکنین هی پول پول میکنین جلو پسره خودتونو خونوادتونو ضایع میکنین

2706