2752
2734
عنوان

زنداداشِ بیشعورم خونه ی مادرم رو غارت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 89 پست
عجب چیز مسخره ایی هر وقت استینچه رو تونستی‌جای جوراب استفاده کنی عروسم میشه دختررررر!!!!!مگه گوشت و ...

مگه نمیگن گوش که عزیزه گوشواره ش هم عزیزه . عروس و داماد اگه خوب باشن چه فرقی با فرزند دارن ؟ آدم اگه بخواد فقط بچه ی خودش براش عزیز باشه تا آخر عمر ورِدل خودش نگهش داره

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
برادرم اوضاع کارش خوب نیست. اگر زنداداشه من آدم بود اشکالی نداشت. نمک نشناسه. آخه توی این زمونه با ح ...

خب دختر میگی چیکار کنن داداشه ک نمیتونه بخره مامان هم که حقوقش کمه پس نخورن هیچی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید وقتی شوهرش خرج شکم خودشو بچشو نمیده چیکار کنه ؟ الان بی مسئولیتی داداشتو قَلَم گرفتی فقط خورد ...

افرین.بلده حامله کنه بلد نیس خرج بده؟شده بره کارگری بنایی بره منتها خرج بده

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2731
مگه نمیگن گوش که عزیزه گوشواره ش هم عزیزه . عروس و داماد اگه خوب باشن چه فرقی با فرزند دارن ؟ آدم اگ ...

عزیزم منطق اینی که شما میگی رو تایید میکنه ولی تو واقعیت مادرشوهر هیچوقت عروسو مثل دخترش نمیبینه هر کیم این ادعا رو کرده چرت گفته

تا حالا لقمه داداشتو شمردی که اینجور لقمه زنداداش و بردارزاده تو میشمری؟

من هیچ وقت پشت سر هم به زن داداشم توهین نکردم

تو بارداری عفت کلام داشته باش

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
احیانا اون بچه مگه برادرزادت نیست.خب نمیش ک هیچی نخورن مادر تو ک خونه نبوده چیزی جلوشون بزاره بعدم و ...

وظیفه نیست واقعا، تو این گرونیا

بابای دوست من برای پسرش خونه ساخت، دوستم  خودش میگفت اگر این دوره زمونه بود نمیتونست براش خونه بسازه

دارم به این فکر میکنم خونه پدرشوهرم کمتر غذا بخورم 

تصورش هم برام سخته بیان بگن زنداداشم و بچش خونمون زیاد غذا میخورن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
مگه نمیگن گوش که عزیزه گوشواره ش هم عزیزه . عروس و داماد اگه خوب باشن چه فرقی با فرزند دارن ؟ آدم اگ ...

هزار عزیز باشن جای بچه ادم نمیشن.کاربری ک ریپلای کردم میگه دختر برا مردمه عروس برا مادرشوهر ..در حالی ک جون ب جون عروس و دوماد کنی غریبن ب نظر من...

دارم به این فکر میکنم خونه پدرشوهرم کمتر غذا بخورم  تصورش هم برام سخته بیان بگن زنداداشم و بچش ...

افرین کار خوبی میکنی

برادرم اوضاع کارش خوب نیست. اگر زنداداشه من آدم بود اشکالی نداشت. نمک نشناسه. آخه توی این زمونه با ح ...

مگه ۷ نفر نون خور مامانتون هستن یا ازدواج کردن رفتن ؟ خب وقتی داداشتون نداره و زن داداشتون اومده خونه ی مادرتون توقع دارید هرروز بره از خونه ی مامانش غذا بیاره بخوره ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘