2733
2739
عنوان

زنداداشِ بیشعورم خونه ی مادرم رو غارت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 89 پست

شاید منظور اسی اینه که وقتی رفتن اونجا و مادرش با حقوق بازنشستگی خرج خونه و چند نفرو میده زنداداش بهتره ملاحضه کنه تو مصرف مواد سراغ غذاهای پر خرج نره یا اینکه داداشش خرید کنه برای خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ادبیاتی داره بنده خدا؟ آقا دیگه توروخدا معلم اخلاق بودن رو ول کنید شما در تمام سالیان عمرت یه ن ...

تو نی نی سایت بی ادب نداریم مگه اینکه ی عقیده مخالف نظرشون داشته باشی🤭🤭🤭

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2731

بی دلیل نیست عمه رو فحش میدن ولی کسی با خاله کاری نداره..

ببخشید البته اسی یهو به ذهنم رسید..😂😂😂😂😂

بچه هاش چیه.. از خونه باباش که سر جهازی نیاورده.. برادر زاده هاتن.. به داداشت بگو مامان نداره یه حقوق بازنشستگی که بیشتر نیست.. حواست باشه به یخچال مامان .. براش وسایل بخر.. اونم میخره..

وایی چجوری دلت میاد اینجوری حرف بزنی با زن داداشت کاری ندارم اما یعنی راضی هستی بچه داداشتم نخوره خوبه خودتم داری بچه دار میشی گناه داره اینجوری نگو ادم سر شکم ک حرص نمیخوره  مامانت حتما وسعش میرسه ک قبول کرده بیان بمونن اونجا دیگه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2740
برادرم اوضاع کارش خوب نیست. اگر زنداداشه من آدم بود اشکالی نداشت. نمک نشناسه. آخه توی این زمونه با ح ...

خدایی حق داری ولی ب برادرت بگو.یا ب زنداداشت بگو اتوبوس ک کج نکرده یا کسی فوت نشده خوردنم حد داره اونم تو این گرونی...ب داداشت بگو.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

من خودم خیلی وقتا حق میدم به خواهر شوهرا.

ولی اینجا داداشتون اگر داشت ، همون اول خونه درست و درمون میگرفت که الان زنداداشت نره خونه مامانت که اینجوری شه

مطمئن باش زنداداشتم اصلا راضی نیست که خونه مامانته

داداشتون باید خریدای خونه رو بکنن

هیچ تقصیری نداره زنداداشتون جز اینکه حق خودش رو داره استفاده میکنه. داداشت و مامانت خودشون حل میکنن

شما هم حرص نزن ،بچه ت نا ارام میشه وقتی بدنیا اومد

والله

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
برادرم اوضاع کارش خوب نیست. اگر زنداداشه من آدم بود اشکالی نداشت. نمک نشناسه. آخه توی این زمونه با ح ...

ببخشید وقتی شوهرش خرج شکم خودشو بچشو نمیده چیکار کنه ؟ الان بی مسئولیتی داداشتو قَلَم گرفتی فقط خوردن زنداداشتو دیدی؟ وقتی نمیخواین زنداداش و برادرزاده تون نونِ مادرتونو بخوره یقه ی داداشتونو بچسبید که بیشتر کار کنه شکم زنو بچشو سیر کنه

2706