2733
2734

این نظر شخصی منه ولی بنظرم اینکه بهت اهمیت نمیده ازت خبر نمیگیره در حد لزوم پیام میده نشونه اینه که سرش ی جا گرمه باتوجه به اینکه میگین سابقه خیانتم دارن پس خیلی مراقب باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخاطر همین بهش گفتم ی تصمیم جدی بگیر

خوب كردي

حتي اگر قبول كرده كه اوكي و من مرد خوبي ميشم و اينا تا هنوز ازدواج نك دي برو محضر حق طلاق بگير،يا حداقل خونه اي چيزي بزنه به اسمت. كه اگر خدايي نكرده بعد از ازدواج خواستي جدا بشي حقت رو گرفته باشي

🫠
2742
2740
باکره نیستم ولی مهمم نیست  و اینکه خب گفت میذاره کنار اونارو مشکلم محبت و وقت نگذاشتنشه علت ...

از مشاور مک بگیر عزیزم 

چون من فقط قسمتی از زندگی شما رو که نوشتید خوندم و براساس همین میگم طلاق بهترین راه حله 

مشاور خیلی بهتر می‌تونه کمکتون کنه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
خب دارم میگم ک شوهرم ی ماه مهربون شد و فلان

عزيزم يه ماه مهربون شدن كه ملاك نيست

بنظرم خيلي ادماي كمي هستن كه وقتي خيانت ميكنن يا دست بزن دارن قبول ميكنن درست بشن

تو ببين خودت ميگي حتي حاضر نيست بياد مشاوره. بنظرم همچين مردي يه چند وقت قول ميده بعد ميزنه زير قولش

اميدوارم همسرت درست بشه واقعا،ولي تصميم جدي براي زندگيت بگير. ازدواج نكني بعد پشيمون بشي و براحتي طلاقت نده و جيگرت خون بشه

ا

🫠
میترسم این فکر اشتباه باشه

عزیزم با مشاور هم مشورت کن ولی تجربه ب من اینو ثابت کرده مردی ک بد بود هرچقدرم بهش فرصت بدی ممکنه فقط ی مدت کوتا ظاهرش حفظ کنه آخر همون ادم سمیه 

نامزد سابق من ک بهتر از شوهر شما بود 

راحت ول کرد رفت

مطمئن باش اگه عقدش نبودی و مسئله مهریه نبود خیلی راحت رهات می‌کرد و می رفت مثل نامزد من

اگه سمتت نمیاد شک نکن با یکی دیگه داره وقت میگذرونه 

قبل اینکه بخای بعد عروسی جدا شب همین الان تمومش کن چون واقعا ارزش نداره رابطه ای ک داری

میترسم این فکر اشتباه باشه

شاید باورت نشه

من تا دو روز پیش با اینک خیلییی راحت منو رها کرد 

هنوزم ب این فکر میکردم ک نکنه من اشتباه کردم و از دستش دادم

خصلت ما خانم ها همینه که هرچقدر هم بد باشه بعد از ی مدت میگردیم به خوبی های ریزی که داشته فکر می‌کنیم و ب تصمیم منطقی و عقلانیمون شک میکنیم

تا دیروز متوجه شدم که همزمان با نامزدی با من با 3 نفر دیگه رابطه داشته 

کسی ک من قسم میخوردم قبل من هم با هچیکسی نبوده 

2706