2737
2734
عنوان

زنداداشِ بیشعورم خونه ی مادرم رو غارت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 89 پست
به بچه برادرت اینجوری میگی؟    

می دونی! زنداداش من شیطانه . معلوم نیست به بچه چی میگه از ما دورش میکنه سمت ما نمیاد با اینکه نازش رو میکشیم. اگر بچه ی غریبه بود با این نازی که ما میکشیدیم براش عزیز بودیم.

وظیفه هست هرکسی تا حد توانش کمک کنه وگرنه چرا بچه دارشدن

گاهی حمایت‌های بط جا بچه رو تنبل میکنه که همش چمشش به دنبال دست باباش باشه

کمک به جاشو اندازه نه دائمی 

ضمنا از پدر مادری که اوضاع مالی خوبی ندارن در حد توانش نم نباید انتظار داشت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برادرت به خورد و خوراک زن و بچش میرسید اونام عین قحطی زده های سومالی حمله نمیکردن به مواد خوراکی خونه مادرت..یاد خشایار مستوفی تو اون طنزه افتادم میرفت خونه مردم ویتامین گیری..

ولی یه نفر خونه شوهرش میوه پیدا نمیکنه یه جا هم که پیدا کنه تا میتونه هم خودش میخوره هم به بچه هاش میده.. داداش تو باید بیشتر تلاش کنه زن و بچه شو سیر کنه..اینجوری نکنن.. داداشت بره وسایل بخره یخچال رو پر کنه زن و بچه اش بخورن تا کسایی مثل شما لقمه زن و بچه شو نشمرن..

2728
حتما دامادش مثل پسرش براش خوبه

نه اینطور نیست دلم برای مامانم میسوزه که دامادش اصلا هواشو نداره و به چشم غریبه می بینتش و همش می خواد یه چیزی بگه برای مامانم . البته این محبت مادرم هم به خاطر سیاست خودم بوده که حرف های شوهرم رو به مامانم انتقال نمیدم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
گاهی حمایت‌های بط جا بچه رو تنبل میکنه که همش چمشش به دنبال دست باباش باشه کمک به جاشو اندازه نه دا ...

الان یعنی این اقا زن و بچشو ببره تو خیابون یا ب اون بچه گشنگی بده خب وظیفه مادرش هست ی لقمه نون بده ب اینا 

2738
دارم به این فکر میکنم خونه پدرشوهرم کمتر غذا بخورم  تصورش هم برام سخته بیان بگن زنداداشم و بچش ...

😂😂😂😂منم دقیقا داشتم ب همین فکر میکردم حالا من کلا زیاد نمیرم اونجا هم خودم هم شوهرم کم غذا هستیم ی وعدا بیشتر نمیخوریم اونم زیاد نه بچمم ک شیر میخوره ولی ب قول تو فکرشم برام سخته ک اینجوری بگن

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
عزیزم منطق اینی که شما میگی رو تایید میکنه ولی تو واقعیت مادرشوهر هیچوقت عروسو مثل دخترش نمیبینه هر ...

مادرشوهر من همیشه میگه من سه تا دختر دارم .یکی من  و دوتا دختراش.ولی چندبار شده از دختراش حمایت کرده

نه اینطور نیست دلم برای مامانم میسوزه که دامادش اصلا هواشو نداره و به چشم غریبه می بینتش و همش می خو ...

پس مادرتون خیلی خوبن.شما هم کار درستی میکنی انتقال نمیدی

اینکه چیزی نیس عزیزم مامان بزرگه منو چی میگی خونشو به نام پسر بزرگش کرد ولی نگهش نداشتن😟😟رفت مستاجری این وسط یه زمین داشت داد به پسر کوچیکه☺☺☺الانم خونه ی مامانه من داره زندگی میکنه کارت حقوق بازنشستگی هم دست پسر کوچیکه☺☺☺این وسط دخترا فقط ازش نگهداری کنن و با منت به کیسه برنجی چیزی داییم براش بیاره😐😐انقدم این پیر زن زحتمکش و مهربون و جلو عروس دولا راست میشه که نگم😔😔اعصابم خورد شد یادم افتاد😑😑😑

2706