2733
2739
عنوان

زنداداشِ بیشعورم خونه ی مادرم رو غارت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 89 پست
برادرم اوضاع کارش خوب نیست. اگر زنداداشه من آدم بود اشکالی نداشت. نمک نشناسه. آخه توی این زمونه با ح ...

حالا حرص نخور مگه باردار نیستی بچت گناه داره اخه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
افرین کار خوبی میکنی

اوهوم 

از دفعه بعد فکر نمیکردم به خوردن آدم هم گیر بدن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منطق اینی که شما میگی رو تایید میکنه ولی تو واقعیت مادرشوهر هیچوقت عروسو مثل دخترش نمیبینه هر ...

ولی مامان من که دامادشو مثل پسرش می بینه😔

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2742
چه ادبیاتی داره بنده خدا؟ آقا دیگه توروخدا معلم اخلاق بودن رو ول کنید شما در تمام سالیان عمرت یه ن ...

چطور منو قضاوت میکنی

معلمم نیستم 

در ضمن نظر من به شما ارتباطی نداره واا خودت الان به من توهین کردی

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2740
من با خوردنش مشکلی ندارم. مشکل من اینه اعتدال رو رعایت نمیکنه. از قدیم گفتن کم بخور همیشه بخور. شوهر ...

بابا معدس باتلاق گاوخونی نیست ک، ی سایزی داره... 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
هزار عزیز باشن جای بچه ادم نمیشن.کاربری ک ریپلای کردم میگه دختر برا مردمه عروس برا مادرشوهر ..در حال ...

خب حرف اون کاربر برای بعضی موارد صدق می کنه . الان من طبقه ی بالای مادرشوهرم هستیم اینقدر که من و شوهرم هواشو داریم بچه هاش ندارن . بعد من توقع ندارم منو به چشم غریبه ببینه همینطور که منم اینجور نمی بینم مادرشوهرم رو

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
انقدر بخور ک بسوزن...  مگه معده چقدر جا داره، بلانسبت، ادم گاو نیست ک...

خانواده شوهر من فکر این چیزا نیستن😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706