2737
2734

منمه مادرم تاکید میکرد نکنه ی وق. ب بابات بگی باردار شدیا....خجالت میکشیدم...داداشام خرف در آوردن ک شوهرم اول عروسی. امونم نداد سریع....

خیلی خجالت کشیدم. ولی گذشت...وی گل پسر خوشگل الان کنارم خوابیده

چقد سریع ب بقیه گفتی

چون میدونستم خوشحال میشن و اینکه منتظر بودن ما بچه دار شیم دلیلی برای مخفی کردنش ندیدم !

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منمه مادرم تاکید میکرد نکنه ی وق. ب بابات بگی باردار شدیا....خجالت میکشیدم...داداشام خرف در آوردن ک ...

آخخخخی عزیزم

راسی من دیروز بی بی زدم مثبت بود ینی روز ۲۶ الان این هفته های بارداری رو چجوری حساب میکنن؟آخرین پریودم ۳۰ بوده

یه بار(ماه دومی که اقدام کرده بودیم)داشتیم صحبت میکردیم که همسرم یه قسمت حرف منو درست متوجه نشد و فکر کرد باردارم.چشماش پراشک شد برقم میزد پرسید راست میگی؟ 

بمیرم که با نه گفتن تمام ذوقش کور شد  

التماس دعا دوستان

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2731
2738

شوکه شد.گفت شوخیشم قشنگ نیست😬مابچه نمیخوایم🙁گفت میریم سقطش میکنیم😠

الان روزی صدبار قربون صدقش میره😞

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
آخخخخی عزیزم راسی من دیروز بی بی زدم مثبت بود ینی روز ۲۶ الان این هفته های بارداری رو چجوری حساب می ...

از اولین روز آخرین پریودی

من 30 فروردین آخرین پریودم بود الان هشت هفته و چهار روزمه

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
اینم بگم شامم برد بیرون.ولی نمیدونم من مرضم گرفته که دلخورم یا ...

ببخشیدامرضت گرفته

ازمن شهرمون نبوداصلاشوکه شده بودفوری قطع کردوقتیم اومدکلاسعی میکردشوخیای فیزیکی بیجابکنه وخودشوبندازه شککمم تاسقط بشه اه یادم امدباز 

خدالعنت کنه باعث وبانی هرچی تلخی توزندگیمه 

خواهشاالکی واسه خودت غصه نسازوشادباش

من عقدم توهمین عقدیم یه بار توهم حاملگی نخواسته رو زدم رنگم پریده بود فشارم افتاده بود پایین...ب شوهرم گفتم فک کنم حامله ام  به جای دلداری و اینا نیشش باز شد گفت اسمشو چی بزاریم😐شبشم رفتیم دوتا بی بی چک گرفتیم🤔😂 حالا من هنوز دخترم ها😅

میشه کمک ام کنید ببینین من بار دارم یا نه؟》 تیر کشیدن واژن علایم بارداری میشع؟؟؟ تاپیک قبلی هامم هس

عزیزم مال من تیر کشیدن واژن علامت بارداریم بود 😙

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706