سلام..من یک روز بعد موعد پریودیم...قبلش علائم بارداری مثل اسپاسم و تنگی نفس حالت تهوع داشتم قرص لتروزل مصرف کرده بودم این ماه ..اما یک روز بعد موعد یه درد شدیدی تو کمر و دلم اومد...عصر خون اول پریود ی دیدم کامل نیومده.....امیدوارم نیاد..میخوام بدونم کی مثل منه...حجم خون لانه گزینی و علائمش چیه

حجمش اکثرا کمه.. و ممکنه یک لکه بیاد..و ممکنه تا سه روز لکه بینی ادامه داشته باشه.. 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

اگر قبلا موقع پریودیات.. تهوع نداشتی.. پس احتمالا بارداری..مبارک باشه 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو دکتر حتمن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728

نه داشتم....امید ندارم

اسپاسم و تنگی نفس نداشتم..که این ماه گرفتم. اما باز میگم فردا پریود میشم چون اول پریود خودش یه مقدار خون کثیف میاد...اما فک کنم این ماه با تأخیر پریودیم شروع بشه

نه داشتم....امید ندارم اسپاسم و تنگی نفس نداشتم..که این ماه گرفتم. اما باز میگم فردا پریود میشم چون ...

رنگش روشنه لک لانه گزینی..شنیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
البته تا امروز حالت تهوع داشتم ماههای قبل معمولا چندروز مانده به پریودیم حالت تهوعم از بین می رفت و ...

عزيزم منم دقيقا اينجوريم امروز روز سوم پريودمه تهوع دارم خونريزيمم بيشتر روز اول بود الان خيلي كمه. فكر كنم بخاطر لتروزوله

خداياشكرت....❤️ 

امیدوارم ک نی نی داشته باشی تو دلتتتتت

اگه لک دیدی و شروع نشد..حتما بی بی چک بذار 😍خبر بده خوشحال شیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم منم دقيقا اينجوريم امروز روز سوم پريودمه تهوع دارم خونريزيمم بيشتر روز اول بود الان خيلي كمه. ...

چی بخاطر لتروزوله؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706