2733
2739

اولین بار خیلییییی ذوق کرد سر از پا نمیشناخت شیرینی گرفت  (سقط شد اون ) دو ماه بعد سقط دوباره باردار شدم بی بی چک زدم خط پررررنگ نشون میداد باردارم میگفت نه بابا اشتباه شده 😕

تهوع داشتم میگفت نه بابا مزاجت بهم ریخته باردار نیستی🙁 

تا اینکه قلبش تشکیل شد گفتن بچه داری قلب هم داره اون موقع بغض کرد گریه کرد تازه باور کرد بابا شده

ولی کاری هم نکرد منظور رستوران و شیرینی و..😬🤣🤣 چون رفته بودیم سونوی شبانه روزی و ساعت ۱ شب بود.. 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خوشحال بودا خیلی هم خوشحال بود ولی تا ۵ ماهگی که شکم نداشتم به اون صورت جدی نمیگرفت بارداریمو

ولی از ماه ۵ تا زایمان منو بارداریمو جدی گرفت دیگه😃

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببخشیدامرضت گرفته ازمن شهرمون نبوداصلاشوکه شده بودفوری قطع کردوقتیم اومدکلاسعی میکردشوخیای فیزیکی ب ...

وا ینی دلش میومد سقط شه!انقد شنیدم که همه میپرن بغل و جیغ و داد و هورا میکنن که واس من نکرد گفتم شاید غیرطبیعیه

2728
کجا آی وی اف کردی؟ کدم شهر؟ انشالله بحق قران خدا به هممون نی نی بده

تهران بیمارستان رویان

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال