2733
2739
عنوان

اگزما بیچاره ام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 56 پست

منم چندماهه بعد عروسی اینطور شدم و دلیلشم حساسیتم به پلاستیکه.اخه زیاد تو مجردی ظرف نمیشستم و بعد عروسی همش با دستکش شستم نگو به دستکش حساس بودم! الان موقع خارش یخ میزارم و کرم مخصوص اگزما میزنم. موقع ظرف شستن هم از زیر دستکشه پلاستیکی، دستکش نخی می پوشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تریامسینولون سه ماه مرتب استفاده کردم کلی هم دست ساز ولی اثرنداره

اوف واقعا سخته....درکت میکنم من فقط کارم گریه بود یه مدت

انشالله ک چاره اش پیدامیشه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2731
2740
نمیدونم بعد از زایمان اینطور شدم 

منم بعد زایمان این طوری شدم،خیلی دوا درمون کردم ولی آخر یکی بهم گفت وقتی (ببخشید) بچه ای که خودش را خیس کرده را میشوریم بخاطر ادرارش دست اینطوری میشه

البته برای من که دوتا پماد که بهت گفتم معجزه کرد

بچه تون دختره درسته؟

حتما حتما سرکه سیب طبیعی و اصل بگیر و بزن به دستات یعنی عالیه و اینکه توی مایع ظرف شوییت هم بریز مثل ...

شب تاصبح بمونه یعنی؟مثل دارو؟یا دوسه دقیقه بمونه بشورم؟و روزی چندبار؟ممنونم حتما اینو امتحان میکنم

2706