2733
2734
عنوان

اگزما بیچاره ام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 56 پست
سلام عزیزم ایکتیوز درمان نداره درمانش حمایتیه فقط باید بدنش مرتب مرطوب باشه پسرم کمی بهتر شده ولی خو ...

میدونم درمان‌ نداره ولی پسر شما فقط شکمش باز جای شکر داره اگه نبردین تا الان پیش طب اسلامی ببرش حتما داروهاشون واقعا خوبن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم درمان‌ نداره ولی پسر شما فقط شکمش باز جای شکر داره اگه نبردین تا الان پیش طب اسلامی ببرش حتما ...

شکمش و پاهاش .دستهاش هم بود که بهترشده خداروشکر . پسر منم رسد کندی داره خیلی کند 

2731
رشدش خوب بوده من دخترم رشد نداره 

اگر دخترت رشد نداره، احتمال بیماری "سلیاک" رو براش بررسی کنید.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
شکمش و پاهاش .دستهاش هم بود که بهترشده خداروشکر . پسر منم رسد کندی داره خیلی کند 

احتمال بیملری سلیاک رو برای پسرتون چک کنید. به متخصص گوارش مراجعه کنید

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام عزیزم ایکتیوز درمان نداره درمانش حمایتیه فقط باید بدنش مرتب مرطوب باشه پسرم کمی بهتر شده ولی خو ...

گلم دست منم اینطوری شده عاجزشدم..شماچیکارکردی خوب شدی توروخدابه‌منم بگو

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
گلم دست منم اینطوری شده عاجزشدم..شماچیکارکردی خوب شدی توروخدابه‌منم بگو

سلام عزیزم 

دست شما بهتر شد؟ چکار کردین میشه به منم بگین 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
2740
سلام عزیزم  دست شما بهتر شد؟ چکار کردین میشه به منم بگین

سلام گلم پماد.ان آن ..بخربی خطره شبافقط بزن..روزاپماددرماتین باریج.وکرم دکسپانتنول..این دوتاهم روزا یکبار ازهرکدوم جدا بزن..یک هفته خوب میشی..وتاجایی که میتونی دست ب آب نزن توظرف شستن دستکش نخی بکن زیردساکشت برای پوست کندن هرچیزی دستکش پلاستیکی..وحمام دوتاسه تادستکش بپوش برچسب نواری محکم کن آب نره..دستشویی دستکش بپوش..وخوب شددائم آیه مرطوب کننده بچه دائم چرب کن ..خداروشکرمن خوب شده فقط دارم مرطوبکننده میزنم.ورعایت میکنن

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
سلام گلم پماد.ان آن ..بخربی خطره شبافقط بزن..روزاپماددرماتین باریج.وکرم دکسپانتنول..این دوتاهم روزا ...

مرسی از راهنماییتون🌹حتما انجام میدم 

دعا کنین خوب بشه کلافه شدم

البته من دستم نیست، روی قوزک پامه

تنتون سلامت باشه همیشه💐💙

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
مرسی از راهنماییتون🌹حتما انجام میدم  دعا کنین خوب بشه کلافه شدم البته من دستم نیست، روی قوزک ...

انشاالله گلم انجام بده زودخوب میشی