2737
2734
عنوان

اگزما بیچاره ام کرده

3079 بازدید | 56 پست

سلام به همگی. الان دوساله با اگزما درگیرم. فقط دستهام تامچ. روزی نیست که زخمها بازنشن و خون نیان. خارش و خشکی شدید. کلی دکتر و دارو و پماد و کورتون هیییییچ اثر نداره. راه حل دارین ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آزمایش ندادی ببینی از چیه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

منم چند ماه درگیر بودم و چندتا دکتر رفتم اخرش یه دکتر یه کرم دست ساز و یه ترمیناسیون بهم داد سر سه روز خوب شد دستام و دیگه مشکل ندارم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738

منم وایتکس زدم ب دستم اینطوری شد .الان ظرفارو با دستکش لاتکس .واسه جارو کشیدن خونه از دستکش نخی استفاده میکنم ی کرم دست سازم دکتر واسم درست کرد خیلی تاثیر داشت .بینیمو عمل کردم یه ماه هیچ کاری نکردم دستم کاملا خوب شد

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

راه حلش دایم دستکش نخی روش دستکش ظرفشویی برای کوچکترین شستشو ,,, شستشوی دست فقط با صابون بچه غیر عطری ,, دستها کاملا خشک بشه مرطوب کننده قوی سی گل بزن یا هر مارکی خاستی فقط قوی یه مدت رعایت کن خوب میشی 

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2706