2733
2734
عنوان

نامزدم با ابجیش مشورت میکنه و..

339 بازدید | 22 پست

سلام من در شرف عقدم نیازه این چیزارو با نامزدم صحبت کنم ؟ فعلا عقد نکردیم اون روز بهم گفت ارایشگاه خوب پیدا کردی گفتم آره میخوام فلان جا برم گفت باشه فرداش بهم گفت عزیزم من از آبجیم پرسیدم ارایشگاه خوب سراغ داره گفت اره فلان جا .بعدش گفت آبجیم میگه جایی ک مد نظرته اصلا خوب آرایش نمیکنه هرجور خودت صلاح میدونی. من دوست ندارم هرچیزی رو بره از خونوادش مشورت بخواد. مثلا من میخوام برم لیزر ایشون باز میخوام برن از آبجیش بپرسن؟ یا مثلا چقدر هزینه کردن واسه آرایش و رنگ مو و..رو نگن به خونوادش چون میدونم تو گوشش میخونن چرا خرج کردی و.. توروخدا بگین اینو چجوری بهش بکم برنخوره چجوری با سیاست بگم چند سالی هم دوست بودیم

فقط بگین چجوری بگم هیچی رو ب خونوادش نگه

بهتره از همین الان باهاش مطرح کنی که زمینه ساز اختلافتون نشه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین خیلی چیزها به مرور درست میشه

به نظرم خیلی محترمانه و محکم بگو ممنون از نظر خواهرت ولی من ترجیحا اینه

نامزدت هم که انتخاب رو گذاشته به عهده خودت

به مرور میپذیرن که شما به نظرات خودت پایبندی

گرچه به نظرم مشورت خواستن تا جایی که دخالت نشه اشکتلی نداره

خوب مشورته دیگه. خودت برای اینکه جای خوب پیدا کنی، از دیگران پرس و جو نمیکنی؟ اگه بخوای سر هر موضوعی ...

چر خب خودم خواستم مشورت میکنم ن اینکه نامزدم بره دنبال ارایشگاه من.

چون میدونم اینازو بگه فردا راه دخالتو هم باز میکنه

موندم چجوری بگم

واقعیت من فکر میکنم در اینده تازه شوهرت بیشتر در مورد همه مساعل با خواهرش مشورت میکنه. برو مشاور اگر ادمی هستی از دخالت خوشت نمیاد ببین شوهرت فقط مشورت میکنه یا کلن هرچی خواهرش بگه

2738

نمیخواد مستقیم بگی

در عوض اگه خواست یکاری بکنه فرداش بگو نه اینکارو نکن یا نه از اونجا نگیر چون فلانی (پدر یابرادرت)گفتن اونجا خوب نیست یا اینکار درست نیست انجام بدی

بعدش اگه واکنش نشون داد بگو چطور شما واسه فلان کار من با بقیه مشورت میکنی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین خیلی چیزها به مرور درست میشه به نظرم خیلی محترمانه و محکم بگو ممنون از نظر خواهرت ولی من تر ...

همینجوری گفتم بهش

ولی خیلی بهم برمیخوره میره از ابجیش نظر میخواد

فردا پس فردا جایی ک میخوام. برم لیزر رو هم از ابجیش میخواد بپرسه؟

من مگه خودم نفهمم و بلد نیستم؟

چر خب خودم خواستم مشورت میکنم ن اینکه نامزدم بره دنبال ارایشگاه من. چون میدونم اینازو بگه فردا راه ...

به هر حال همسرت اونقدر فرهنگ بالایی داره که انتخاب نهایی رو به عهده خودت گذاشته. فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد. علامت خوبی هم هست که همسرتون آدم سازگاری هست که با خواهرش رابطه خوب و اعتمادپذیری داره. 

با روي خوش بگو خودم امار گرفتم تحقيق كردم خوبه

ابجیش ک ارایشگر معرفی کرده بود ارایشگر خیلی خوبیه همون جا میخوام برم

دوتا مد نظرم بود ارایشگاه همون ک اونا گفتن و مد نظرم بود میرم

مشکل مت فقط اینکه از این ب بعد از کسی نظر نخواد

همینجوری گفتم بهش ولی خیلی بهم برمیخوره میره از ابجیش نظر میخواد فردا پس فردا جایی ک میخوام. برم ل ...

نه عزیزم حساس شدی

اگر از اول دیدت اینقدر سخت باشه کاملا بی سیاست رفتار میکنی و ضربه میخوری

راحت تر نگاه کن،شوهرت اصلا این دید رو نداره که تو نمیفهمی فقط میخواد کمک کنه بهترین کار رو بکنی

سختش نکن

جاهایی که میبینی دخالته جلوش سفت باش ولی اینا دخالت نیست

سعی کن از اول زندگیت با سیاست باشی تا بتونی زندگیتو تو مشتت بگیری

2706