2733
2734
عنوان

نامزدم با ابجیش مشورت میکنه و..

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 22 پست

همسرمنم تو دوران نامزدی و عقد همین مدلی بود اسم خواهرش از زبونش نمیفتاد ابم میخورد میپرسید ایت روال تادوسه ماه بعد عروسی بود ،ولی حالا نمیدونم اخرین بار کی بهش زنگ زده ،فک میکنم یکم برا بعضی مردا ک باجنس مونث کمتر معاشرت داشتن طبیعیه،

دنیا ممکن است یه تصور خیالی ،وفلسفه ی وجود صرفا یک رویاباشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موندم چجوری بگم

بهش بگو دوست دارم حالا که میخوایم ازدواج کنیم مستقل بشیم و حتی کوچکترین تصمیم زندگیمون رو دوتایی بگیریم 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
نه عزیزم حساس شدی اگر از اول دیدت اینقدر سخت باشه کاملا بی سیاست رفتار میکنی و ضربه میخوری ر ...

مرسی عزیزم دقیقا

من کمی عصبانی شدم بهش گفتم ممنون ولی دوست دارم جایی ک خودم انتخاب کردم برم بعدش گفتم دوست ندارم کسی دخالت کنه بحث شد میدونم اشتباه کردم 

گفت عزیزمن این دخالت نیس و..

2731
چجور تحمل کردی آدم عصابش خورد میشه

تحمل کجا بود سر همه چی دعوا میکردم اخرش حرف خودم می شد از ارایشگر بگیر تا اخرحتی سرلج باخواهرش ارایشگر مطرح شهرمونو نرفتم ،الان فقط حرف و سلیقه ی منو قبول داره ولی خب ی مدتی جنگ اعصاب داشتم

دنیا ممکن است یه تصور خیالی ،وفلسفه ی وجود صرفا یک رویاباشد.