2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
من خودم اصلا حوصلم نمیگیره باهاش تنها باشم...همه مثل هم نیسن ...وقتی حرفی واسه گفتن نداری باهاش واقع ...

نه همه مثل هم نیستن نیس که مسئله موضوع اینه که خوب هیچکس زیاد نمیخاد با مادرشوهرش باشه بالاخره سنش صحبتش به ما نمیخوره ولی به احترام این که مادر شوهرمه الان دیگه عضوی از خانوادمه بزرگتره میتونم چن مدت ی بار باهاش تنها بمونم بالاخره اونم مادره دوس داره عروسش  بیاد خونش تنها باشن همیشه که نمیشه ادم کاری که دلش میخاد رو انجام بده مخصوصا بعد ازدواج هرجور دلت خواس نمیشه که ادم رفتار کنه

❤Che khobe ke daramet

تقصیر مامانته

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن ساعت با ماددشوهرتون تنها بمونین چی میشه؟😐لولوه میاد میخوردتون یا خون آشامه 😶شما هم عروسشونین مث ...

واقعا هم همینطوره😐😐😐چه اتفاقی میفته مثلا

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728
من خودم اصلا حوصلم نمیگیره باهاش تنها باشم...همه مثل هم نیسن ...وقتی حرفی واسه گفتن نداری باهاش واقع ...

چن ساعت که به جایی برنمیخوره‌...مرد که نمیتونه بیستو چهار ساعت بشینه پیش خانم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بعد بهش گفتم ک من منظوری نداشتم و حرف منو اشتباه فهمیدی اگه دلم باهات نبود ک بهت بله نمیدادم بعد گفت ک تو میدونی زندگی یعنی چی ؟دوس داشتن از ته دل ینی چی؟زندگی ینی چی؟با ی لحن اعصبانی منم هیچی نگفتم  و اونم زل زده بود توچشام بعد من دیگه نتونستم خودمو نگه دارم و ی دفعه اشکم سرازیر شد اخه تاحالا باهام اینطوری حرف نزده بود

من قیافه نگرفتم از دست شوهرم شاکی بودم و واقعا دیگه صبرم تموم شده بود مادرشوهرمم کم حرف فقط خیره شده ...

حالا هر چی 

بعد یه ماه دیگه نباید هیچی میگفتی حالا هرروز پبش مامان و خاله اینایی 

2738
نه همه مثل هم نیستن نیس که مسئله موضوع اینه که خوب هیچکس زیاد نمیخاد با مادرشوهرش باشه بالاخره سنش ص ...

دقیقاااااااا..باهات موافقم..من همیشه اینجور وقتا هرکار بخوام بکنم به خودم میگم  اگه همیچین کاریو شوهرم بخواد با خانواده خودم انجام بده خوشم میاد؟

بعد بهش گفتم ک من منظوری نداشتم و حرف منو اشتباه فهمیدی اگه دلم باهات نبود ک بهت بله نمیدادم بعد گفت ...

تو فک میکنی همش قراره نازتو بکشه؟؟ن گلم زندگی یه چیزدیگس...اینجوری باشی باختی

مثلابیچاره چی گفت که شمااشکات سرازیرشد 

خب مقصر شوهرشم بوده هااااا همش تقصیر خودش ک نیس 

شوهرشم اگه کار واجب نداشت باید میموند یکم باهم میحرفیدن یا تنها میشدن بنظرم دعواشون ۵۰ ۵۰ بوده 

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹