2737
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم ناراحت شد و گفت تو از اول دلت با نبود و منظورت چیز دیگس و من از صبح دنبال کارم بودم ک زودتر بیام پیشت و حالا ک بعد از ی ماه اومدی اینجکری میکنی و......انقد گفت تا حالم بد شد و با بغض شام خوردم البته خودش بدتر ازمن بود

2728
مادر شوهر است دیگررر

😢😢😢😢😢 روحم خستس دیگه، با یه بچه ای که بی نهایت شیطونه دو نه دونه ی استخونای بدنم درد میکنه اینقد لگد میندازه بهم.... مغزم پوکید دیگه😔😔

چن ساعت با ماددشوهرتون تنها بمونین چی میشه؟😐لولوه میاد میخوردتون یا خون آشامه 😶شما هم عروسشونین مث ...

من خودم اصلا حوصلم نمیگیره باهاش تنها باشم...همه مثل هم نیسن ...وقتی حرفی واسه گفتن نداری باهاش واقعا کسل کنندست

خدا بهترینارو بهت بده❤حتما خیلی خانم خوبی هستی ک تونستی باهاشون زندگی کنی

فداتشم،همه میگن ولی اونا خیلی بی احترامی میکنن و اذیت میکنن، خونه خریدیم خدا بخواد چند ماه دیگه میریم، چهار ساله اینجام

2740

بعد ازشام برااینکه بیشتر اعصبانی نشه رفتم تو اتاقش نشستم تااومد واقعا دیگه حوصلم سررفته بود و دیگه نمیتونستم اونجا بمونم ولی بخاطر اینکه بیستر اعصبانی نشه چیزی نگفتم بعد از من اومدو روی تختش دراز کشید منم کنارش نشسته بودم اصلا باهام حرف نزد

چن ساعت با ماددشوهرتون تنها بمونین چی میشه؟😐لولوه میاد میخوردتون یا خون آشامه 😶شما هم عروسشونین مث ...

من یه بار تنها شدم با مهربونی و کلک کلی حرف ازم کشید دیگه بمیرم هم تنها بشیم حرف نمی زنم باهاش

تااینجا که تو مقصرین بعد یه ماه اومدی چطور روت شد قیافه بگیری 

من قیافه نگرفتم از دست شوهرم شاکی بودم و واقعا دیگه صبرم تموم شده بود مادرشوهرمم کم حرف فقط خیره شده بودیم ب تلوزیون

بعد ازشام برااینکه بیشتر اعصبانی نشه رفتم تو اتاقش نشستم تااومد واقعا دیگه حوصلم سررفته بود و دیگه ن ...

چه لوسی تو..

بعدیماه رفتی بشین دیگه..ب مادرتم خودت بایدمیگفتی ن نمیام

من یه بار تنها شدم با مهربونی و کلک کلی حرف ازم کشید دیگه بمیرم هم تنها بشیم حرف نمی زنم باهاش

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم
2706