2733
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست

من از برخورد بعضی واقعا تعجب میکنم

خب درسته این خانم بطور صحیح ناراحتیش رو نگفته اما خب اون اقا اگ دلش پیش زنش موند چرا رفت پس؟؟

کارش خیلی واجب بود ینی؟؟

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
چه قدر به ادم سخت میگذره وقتی بامادرشوهر تنها دونفری باشیم 

حسه بدیه . من ک باهاش حرف مشترکی ندارم

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم ک طاقت اشک منو نداشت منو کشید بغلشو و اشکامو پاک کرد ی ساعت پیش هم بودیم ی جورایی جبران کردم بعدشم چیزی نگفت گفت دیگه حاضر شو بریم دیره منم حاضر شدم و رفتیم تو مسیرم خیلی عادی باهم حرف زدیم انگار ک اتفاقی نیوفتاده

2728

من 1سال با مادرشوهرم اینا زندگی کردم خواهر شوهر و برادرشوهرام ازدواج کرده بودن روزا همش با مادر شوهرم میرفتیم بیرون خرید یا حرم یا بستنی خوردن 😅

میشه یه صلوات بفرستی مشکل بابام با دعای شما حل شه 😔مرسی
من از برخورد بعضی واقعا تعجب میکنم خب درسته این خانم بطور صحیح ناراحتیش رو نگفته اما خب اون اقا اگ ...

میگفت برا دوستم مشکل پیش اومده باید برم پیشش خیلی بهم لطف کرده نرم زشته و این حرفا ولی خب اونم حق داشت

2738
اونم ک طاقت اشک منو نداشت منو کشید بغلشو و اشکامو پاک کرد ی ساعت پیش هم بودیم ی جورایی جبران کردم بع ...

اولش طاقت اشك ادمو ندارن بعدش براشون مهم نيس..سر اين چيزا بحث نكن اينقد تو زندگي بحث پيش مياد هميشه مث اولا نيستن بيان ناز بكشن

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗
من روزها و سالها تنهام باهاش😑😐😐😐😐😐 شبا شوهرم میاد

حس تنفر پیدا نکردی بهش 

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
دقیقاااااااا..باهات موافقم..من همیشه اینجور وقتا هرکار بخوام بکنم به خودم میگم  اگه همیچین کاری ...

دقیقا بعد ازدواج باید اینو قبول کنی که خانواده شوهرمم دیگه جزیی از زندگی منن و اونم خانواده اونه چجوری من عاشق خانوادمم اونم اونارو دوس داره  ی عمر بزرگش کردن حالا اونارو کلا ول کنه 😶😑

❤Che khobe ke daramet