1265
1273
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 221538 بازدید | 1266 پست
ببین ی چیز از من ب تو نصیحت اینکه حتی اگ ناراخت بودی ازش ولی ب روش نیاز تا وقتی ک اوضاع دیدی خوب شد ...

این چیزا درسته ولی اینا همه نیاز به تجربه کردن داره کسی دیگ تجربشو بیادربگ تو گوش فرو نمیره فقط باید خودت به شخصه تجربش کنی

بچه ها هرکی میتونه به خانم فقیر کمک کنه که بتونه هزینه درمان بچه شو حتی در حد کم تقبل کنه لطفا به من پیام بده تا اون خانم و بچه اش رو با ادرس و مشخصات و بیمارستا ن مدارک پزشکی بهش معرفی کنم 

حیفه یه بچه نازنین به خاطر بی پولی بمیره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2887230/کمک-کنید-این-بچه-نمیره?page=1

دقت کنید من کمک نخواستم میگم این ادم رو معرفی میکنم از بیمارستان پیگیر صحت و سقم ماجرا بشید

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

توی عقده اولشه ، فرض کن پسره بره خونه اینا بعد عروس بره با دوستاش

بنده خدا نرفته که خوشگزرونی میگه دنبال کار و بار بوده نه تفریح و دوست بازی.والا زندگی به این سختی نیس که شما عروسا سختش میکنین

سلام استارتر 

یه چیزی 

چرا مامانت وقتی میدونه بعد یه ماه رفتی خونه نامزدتدکه با هم باشین بهت زنگ میزنه بیا بریم خونه خالت ؟ 

خالهدمهمه یا نامزدت 

بنظرم کار مامانتم درست نبود 

خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
1291
بنده خدا نرفته که خوشگزرونی میگه دنبال کار و بار بوده نه تفریح و دوست بازی.والا زندگی به این سختی نی ...

والا،انگار همه چی فیلمه 

بابا کاره پیش اومده ،اتفاق که خبر نمیکنه

اگه قراره مسیله به این راحتی رو درک نکنیم پس یعنی  هنوز آمادگی ازدواج نداریم 

خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
1323
1308

من حس میکنم چون توازچیزی ناراحت شدی وخودتو مقصردونستی سراخر وبعدشم تورابطه براش سنگ تموم گذاشتی شوهرت باخودش گفته اگه ازاین به بعدکمتربهش روبدم وعصبانی باشم بیشترمیاد سمتم سعی کن محکم ترباشی

اومدی فقط بگو منظورت از کم گذاشتن تو رابطه چی بوده وقتی رابطه کامل نیست؟والا من با دوتا بچه هنوز این بخش از کلامت رو و ربطش به مسئله مادرهمسرت رو متوجه نشدم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
1290