2737
2734
عنوان

جلوی موهاتونو چجوری کوتاه کردین؟بیاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 46 پست
اونکه اره ولی خدایی به هرکسی نمیاد😂بعضیا شبیه اکبرعبدی تو فیلم دزد عروسکهامیشن بعد فکرمیکنن خیلی ام ...

🤣🤣🤣 منم صورتم گرده...خیلی دور از ذهن نیست که اینطوری بشم😁

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
اونکه اره ولی خدایی به هرکسی نمیاد😂بعضیا شبیه اکبرعبدی تو فیلم دزد عروسکهامیشن بعد فکرمیکنن خیلی ام ...

اره اره راست میگی خدایی.من دخترخاله شوهرم چتری زده.من دیدمش خدایی یاد دیوونه ها افتادم😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااي خودمم دارم وسوسه ميشم😢موهات لخته ك خوشگل ميشه من موهام لخت نيس چتري بزنم تابلو ميشه خشك ميمو ...

نه لخت نیست متاسفانه😕

🤣🤣🤣 منم صورتم گرده...خیلی دور از ذهن نیست که اینطوری بشم😁

قبلش امتحان کن از این مصنوعیا بزن ببین بهت میاد یانه😂😂😂😂یهو کوتاه نکنی ها من خودم زخم خورده ام 

به محض اینکه کوتاهشون کردم نشستم سیرررر گریه کردم😂😂😂😂

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
2738
آی از دست این آرایشگرا...میترسم بگم خرد کن از ته قیچی کنه خرد خرد کنه بده دستم😖

اینجوریام نیس عزیزم بلندی خوردتو خودت میگی بعد اون میزنه مثلا ی تیکه موهاتو میاره زیر بینی میگه خوبه؟تو اگه دوس داری بگو اره اگرم بلندتر میخوای بگو ن یکم بلندتر میخوام باشه 

وااااا🙁 
اگه میخای چهرت یکم باز شه باید تا رو ابرو یا چشم کوتاه کنی به نظرم 

وای خدا تا به امروز کوتاه نکردم تصورشم سخته برام یهویی بیارمشون رو ابروهام😖

چتری بزن عشقه عشششق😍

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706