2726
عنوان

جلوی موهاتونو چجوری کوتاه کردین؟بیاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 46 پست
اونکه اره ولی خدایی به هرکسی نمیاد😂بعضیا شبیه اکبرعبدی تو فیلم دزد عروسکهامیشن بعد فکرمیکنن خیلی ام ...

🤣🤣🤣 منم صورتم گرده...خیلی دور از ذهن نیست که اینطوری بشم😁

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
اونکه اره ولی خدایی به هرکسی نمیاد😂بعضیا شبیه اکبرعبدی تو فیلم دزد عروسکهامیشن بعد فکرمیکنن خیلی ام ...

اره اره راست میگی خدایی.من دخترخاله شوهرم چتری زده.من دیدمش خدایی یاد دیوونه ها افتادم😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واااي خودمم دارم وسوسه ميشم😢موهات لخته ك خوشگل ميشه من موهام لخت نيس چتري بزنم تابلو ميشه خشك ميمو ...

نه لخت نیست متاسفانه😕

🤣🤣🤣 منم صورتم گرده...خیلی دور از ذهن نیست که اینطوری بشم😁

قبلش امتحان کن از این مصنوعیا بزن ببین بهت میاد یانه😂😂😂😂یهو کوتاه نکنی ها من خودم زخم خورده ام 

به محض اینکه کوتاهشون کردم نشستم سیرررر گریه کردم😂😂😂😂

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
آی از دست این آرایشگرا...میترسم بگم خرد کن از ته قیچی کنه خرد خرد کنه بده دستم😖

اینجوریام نیس عزیزم بلندی خوردتو خودت میگی بعد اون میزنه مثلا ی تیکه موهاتو میاره زیر بینی میگه خوبه؟تو اگه دوس داری بگو اره اگرم بلندتر میخوای بگو ن یکم بلندتر میخوام باشه 

وااااا🙁 
اگه میخای چهرت یکم باز شه باید تا رو ابرو یا چشم کوتاه کنی به نظرم 

وای خدا تا به امروز کوتاه نکردم تصورشم سخته برام یهویی بیارمشون رو ابروهام😖

چتری بزن عشقه عشششق😍

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706