2733
2739
عنوان

شده پولی در اثر ی اشتباه از دست بدین چطور کنار امدین اون موقع

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 48 پست

من از قبل واسه پولی که نیست برنامه میچینم و وقتی بدست اومد فوری همون کار رو میکنم

دخترم که دنیا اومد به همسرم گفتم کادو براش النگو بخر گفت نه پول ندارم پلاک زنجیر بخریم

اونموقع طلا هنوز گرون نشده بود النگو میشد 700 پلاک زنجیر 400

هیچی دیگه رفت واسه من کباب بگیره (تازه زایمان کرده بودم) با موتور تصادف کرد 300 تومن خرج موتور شد😐😐

فقط تونست یه جفت گوشواره بخره😁

حالا هر چی میگم میگه چشم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
😂خیلی  نمونش دیروز 4 تا گیر مو فانتزی خریدم مرده گف 50 بعد تو مسیر حساب کردم شد 32 😐هیچی دی ...

واقعا،پس من ابروم رفت واسه ۲هزاررفتم سوپری گفتم دوتومن زیادکشیدی🙈🙈😂😂😂😂😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا،پس من ابروم رفت واسه ۲هزاررفتم سوپری گفتم دوتومن زیادکشیدی🙈🙈😂😂😂😂😂😂

😂 ن بابا خوب کردی اینم من کل موگیراشو ریخته بودم

روم نشد برگردم پسره ام ازین پسر مغرور 😐 دیگه افتادم سر دو راهی😂 لامصب با 18 تومن میشد دو تا مو گیر دیگه بردارم کوفتش شه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731
😂خیلی  نمونش دیروز 4 تا گیر مو فانتزی خریدم مرده گف 50 بعد تو مسیر حساب کردم شد 32 😐هیچی دی ...

وای منم دیروز دوتا کش خریدم تو قفسش زده بود ۳تومن

منم گفتم ۶تومنه دیگه بعد چندتا چیز دیگه خریدم گف ۲۲تومن هرچقد حساب کردم دیدم میشه ۱۵ تومن بعد گف کشا دونه ای ۵تومنه و من 😑😑😑😑

درسته ولی ادم دلش می سوزه مخصوصا اگر کسی به ناحق ببره یا کلاه برداری کنه من چون شوهرم کارش ازاده مثل ...

همین یه ماهه پیش ماشینم روفروختم30میلیون وپانصد25میلیون طلادرگرونی خریدم که3میلیون نیم توطلاهادرعرض یک هفته ضررکردم بقیه اشوهم خرج خونه وخریدای خونه شدفکرکن ماشین بفروشی بخوری این هم شانس من طلاهام کمتراز21میلیون شده ده میلیون هم ضرر

دیگه چی بگم برات خواهر

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
😂 ن بابا خوب کردی اینم من کل موگیراشو ریخته بودم روم نشد برگردم پسره ام ازین پسر مغرور 😐 دیگه افت ...

اره بخدا😂😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
وای منم دیروز دوتا کش خریدم تو قفسش زده بود ۳تومن منم گفتم ۶تومنه دیگه بعد چندتا چیز دیگه خریدم گف ...

😂😂😂

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
چطور کلاه برداری شد ازتون اگه دوست داشتی بگو 

توی یه صندوق وام .یه مبلغ پولی رو هرماه واریز میکردیم و هرماه قرعه مینداختن به یکی میدادن.هرچقد طول میکشید به پول سود تعلق میگرفت.

من همین یه دونه ام!

نمی دونم ولی گاهیم انگار روزی ادم نیست 

من خودم قبل به دنیا امدن بچم حامله بودم که اوضاع مالی شوهرم خیلی خوب شد کلا پا قدمه بچه خوب بود گفتم با پس اندازی که داریم خونه بخریم اون موقع من ی خونه پیدا کردم صد متری و ده واحدی قرار دادم بستیم ولی شوهرم خوشش نیمد از طرف گفت پول زیاد می گیره اول قرار داد البت بگم پیش خرید بود رفت گشت خودش ی جا پیدا کرد صد وپنجاه متری تو بهترین نقطه شهر با همون مقدار پول پیش اما سازنده به دلایلی ورشکست شد و تا سه سال خونه رو تحویل نداد کار به شکایت کشید اخرم اونقد بد ساخته بود که به زور فروختیم پولشم ی جاهایی رفت مثل همون مثال که بالا گفتم اونجا هم خیلی حرص خوردم 

چطور کلاه برداری شد ازتون اگه دوست داشتی بگو 

برای ما خونه داشتیم بخاطر کلاهبرداری ی حروم ......فروختیم بدهیارو دادیم هنوزم داریم چک بدهیارو پاس میکنیم...سه ساله ازدواج کردم تااخر امسالم باید چکای اون جریانو پاس کنیم....و باشرایطی ک الان توکشور بوجود اومده فک نکنم بتونیم خونه بخریم دیگه ...یهو بیست سال رفتیم عقب اول زندگی 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اره  1ونیم به یکی قرض دادم بعد دوسال قرار بود بده ولی بهونه باز اورد

انقدرم اعصابم خورده

درسته الان پولی نیست ولی من با حقوق300در ماه اونو جمع کرده بودم

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤