2737
2739
عنوان

شده پولی در اثر ی اشتباه از دست بدین چطور کنار امدین اون موقع

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 48 پست
واقعا،پس من ابروم رفت واسه ۲هزاررفتم سوپری گفتم دوتومن زیادکشیدی🙈🙈😂😂😂😂😂😂

خیلی هم خوب کاری کردی. منم همیشه کم یا زیاد بگیرن ازم میگم. مگر اینکه خودم دلم بخواد اضافه بدم. 

خیلی هم خوب کاری کردی. منم همیشه کم یا زیاد بگیرن ازم میگم. مگر اینکه خودم دلم بخواد اضافه بدم.  ...

رومم نمیشدولی زورم اومد😕😕😕شوهرم گفت زشته ولی گفتم بهش🙈

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلا رو چه فیمتی خریدی  حتما نگه دار چون برات می مونه نفروش

طلابدون اجرت گرفتم گرمی474هزاربودبااجرت خیلی کم فقط5هزارکه میشدگرمی479هزار52گرم خریدم حدود25میلیون شدکمترازیک هفته شدگرمی407هزارتومن

نه خدابخوادوان شاالله مشکلی پیش نیادفعلانمیفروشم بلکه خداخواست بخوام خونه بخرم برای خونه میفروشم هنوزخونه نداریم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
برای ما خونه داشتیم بخاطر کلاهبرداری ی حروم ......فروختیم بدهیارو دادیم هنوزم داریم چک بدهیارو پاس م ...

چطور کلاه برداری بود اگر دوست داشتی بگو 

من واقعا کسی که به ناحق پول زیادی پولی که واقعا تاثبر گذار باشه و باعث رنج چند ساله بشه رو واگذار کردم به خدا 

تونامزدی وقتی خیلی پولدنیازداشتیم شریک شوهرم سرش کلاه گزاشت فرار کرد.

اول زندگی گوسفندخریدیم همشوگرگ زداونموقع من بارداربودم شوهرم هیچی بهم نگفت چون قبلش سقط دراثرشوک داشتم

طلاهاموتوارزونی فروختم تابستون پارسال اگه توگرونی میدادم میشدخونه خریدباهاش

وخیلی چیزای دیگه...

زندگی چیست؟خون دل خوردن

همین یه ماهه پیش ماشینم روفروختم30میلیون وپانصد25میلیون طلادرگرونی خریدم که3میلیون نیم توطلاهادرعرض ...

من تو فکرمه یکم طلاهامو بخاطر پول پیش بفروشم الان چنده؟ پایینه بالاس  ...نمیدونم کار درستیه یانه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
😂خیلی  نمونش دیروز 4 تا گیر مو فانتزی خریدم مرده گف 50 بعد تو مسیر حساب کردم شد 32 😐هیچی دی ...

اووووف نگو منم یه پیراهن برا دخترم خریدم ۷۵ تومن من صدتومنی دادم باید ۲۵ پس میداد ۱۵ پس داد 😂😂 

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2740
من تو فکرمه یکم طلاهامو بخاطر پول پیش بفروشم الان چنده؟ پایینه بالاس  ...نمیدونم کار درستیه یان ...

امروزرونمیدونم عزیزم امادیروزگرمی430بودحیف برای پیش خونه  فعلاچندروزه داره میره بالااز400درهمین چندروزتادیروزشد430

نمیشه اجاره بیشتربدیدپیش کمترعزیزم؟

اووووف نگو منم یه پیراهن برا دخترم خریدم ۷۵ تومن من صدتومنی دادم باید ۲۵ پس میداد ۱۵ پس داد 😂😂&nbs ...

تو راه ایقد ب پسره فحش دادم😂 من ازون گیر مو فانتزی میخواستم کارتم خالی شد😐 بعد اومدم تو راه دیدم عه😞😂تا ماتحتم سوخت

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
چطور کلاه برداری بود اگر دوست داشتی بگو  من واقعا کسی که به ناحق پول زیادی پولی که واقعا تاثبر ...

سرپروژه ای ک همسرم کاراشو میکرد کارای چوبو mdf و...قرار بود طرف چک بده پول کارو بده اینا جنسو خریدن کارو بیشترشو پیش بردن شهرداری اومد در ساختمانو تخته کرد طرفم رفت سرقبرمادرش گموگورشد....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
امروزرونمیدونم عزیزم امادیروزگرمی430بودحیف برای پیش خونه  فعلاچندروزه داره میره بالااز400درهمین ...

ماهورا جان نمیدونم کامنتمو خوندی یانه ک داریم چک پاس میکنیم سر کلاهبرداریو...نصف این پول پیشم من گذاشتم الان ی ده تومن دیگه بذاریم دیگه نیاز نیس کرایه بدیم اما من نمیخوام دیگه بیشتر خودمو درگیر کنم ک همسرم پرو شه ...چون میدونم میشه ..چون مخالف کار کردن منه اما الان...

واقعا پول کلاه برداری چطور از گلوی کسی پایین میره اگر جایی کارش گیر کرد چطور روش میشه از خدا کمک بخو ...

کسی ک اینجوری میخوره ب کمک خدا اعتقادی نداره 

ماهورا جان نمیدونم کامنتمو خوندی یانه ک داریم چک پاس میکنیم سر کلاهبرداریو...نصف این پول پیشم من گذا ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برای کلاهبرداری گلم

اماخداراشکرده میلیون بااین وضعیت مملکت خیلی پولی نیست پس بهتره ازازخیرده میلیون بگذری که کمتراذیت بشی امااگه میشددرماه یه مقدارازدرآمدتون روپس اندازکنی خیلی خوب میشدزن حتمابایدپس اندازحالایادرغالب طلایاپول برای خودش داشته باشه 

ان شاالله به زودی خونه داربشیدگلم