2726

من خودم چند مورد به خاطر کاره شوهرم شده هم ی وقتایی پول زیاد اورده هم ی وقتایی ضرر کرده ولی کلا پول از دست دادن سخته 

چیزی ک رفته رفته حالا بشین حسرت بخور ک چی بشه

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل عید ۵ تومن وام گرفتیم که بزاریم روی پیش خونه .هرچقد ب همسرم گفتم ب من بریزم تو کارت خودم گفت نه خودم نگه میدارم

الان یه تومن ازش مونده فقط

همشو خرج کرده

هیچی چیکار کنم اخه

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
2728

😂خیلی 

نمونش دیروز 4 تا گیر مو فانتزی خریدم مرده گف 50

بعد تو مسیر حساب کردم شد 32 😐هیچی دیگه 18 تومنم ب باد رف صداشو در نیاوردم😂

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای اگر عشقِ مرا وارونه تعبیر کند❤💔در جوانی غم او سخت مرا پیرکند ❤️‍🩹مرز ویرانی و دیوانگیم نزدیکست 🥲🍒https://abzarek.ir/service-p/msg/1810742🍒شما چال لُپ دارین؟👀 ما ترقوه و چالِ گردن🤍😌🍓۲۹ سالگی ایز لودینگ ...🎈👼 https://abzarek.ir/service-p/msg/1806339🍓تو گناه منی بی گناه منی💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷

کنار نیومدم هنوز اما چاره چیه

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

اره. عزیزیم زیااااد .ولی بیشترینش عقد بودیم همسرم تولید گلو گیاه زمینی داشت تموم گلها ب ثمر اومدن ی دفع ای همشون قارچ گرفتن خراب شدن همشو سوزوند  شش ساله پیش ۲۰۰میلیون ضرر کردیم ی چندروز نا احت بودیم ولی دوباره شروع ب کار کرد ناامید نباش

اره چنتا کادوی گرون  گرفتم واس کسایی ک الان اصلا تو زندگیم نیسن

چندبار فال گرون گرفتم الکی پولمو تو جوب ریختم

دوسه بار پول قرض دادم ب دوستایی ک میدونسم پس نمیدن و ندادن

البته اونموقه سرکار میرفتم و باپول خودم بود... ولی دیگ حسرتسو نمیخورم..وللش

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

آره چند دفعه اولش خیلی ناراحت شدم اما بعد خدا رو شکر میکنم که ضرر به مال خورده نه به جون

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

شوهرم به خاطر اینکه رو حرف باباش حرف نزنه یه خونه رو از دست داد

بازم از رو نمیرن که تازه مادرشم میگفت ما خودمون کمکش کردیم اونو خرید

حالام خودشونو خونشون برن به درک منم مثل قبلا مستأجر خواهم ماند

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
چیزی ک رفته رفته حالا بشین حسرت بخور ک چی بشه

درسته ولی ادم دلش می سوزه مخصوصا اگر کسی به ناحق ببره یا کلاه برداری کنه من چون شوهرم کارش ازاده مثلا ی جنس حدود چهار سال پبش فروخت طرف چهل میلیون چک داد ولی چکش پاس نشد و برای همیشه گم شد منکه هیچ وفت نمی بخشمش 

2706