2737
2739
عنوان

شده پولی در اثر ی اشتباه از دست بدین چطور کنار امدین اون موقع

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 48 پست
سرپروژه ای ک همسرم کاراشو میکرد کارای چوبو mdf و...قرار بود طرف چک بده پول کارو بده اینا جنسو خریدن ...

مطمئن باش یه جای ضربه اشومیخوره 

امروزنه فردا

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
عزیزم خیلی ناراحت شدم برای کلاهبرداری گلم اماخداراشکرده میلیون بااین وضعیت مملکت خیلی پولی نیست پس ...

اره درسته ...این چکارو پاس کنه همسرم سعی میکنیم جموجور کنیم ...اما الان وااقعا نمیییشه ..این پولو طلارم من چون شاغلم پس انداز خودمو گذاشتم وگرنه همسرم فعلا نمیتونه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره درسته ...این چکارو پاس کنه همسرم سعی میکنیم جموجور کنیم ...اما الان وااقعا نمیییشه ..این پولو طل ...

عزیزم ان شاالله مشکلت حل بشه 

من هم بارهاشوهرم ورشکست شده ودوباره شروع کرده باورکن کلی طلاداشتم که همه روبرای همین کارهافروختم دیگه حتی یه حلقه نداشتم حتی گوشواره های نوزادیم که بابای خدابیامرزم برام ازکویت فرستاده بودفروختم براش

حالابعدسالهایه ارث بهم رسیددادم ماشین بعدماشین روفروختم دادم طلاکه کلی ضررکردم 

امابی خیال زندگی همینه بالاوپایین داره یه روزسوده یه روزضرر

آرامش زندگی خودت وهمسرت ازهمه چیزمهمتره گلم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
عزیزم ان شاالله مشکلت حل بشه  من هم بارهاشوهرم ورشکست شده ودوباره شروع کرده باورکن کلی طلاداشت ...

مرسی از حرفای قشنگت 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728