1147
1292
عنوان

متاسفم واقعاااا......

96 بازدید | 9 پست

واقعا براي بعضي از كاربرا متاسفم  - اينجا مجازيه كسي كسي رو نميشناسه - من يه كاربر رو ميخواستم پيدا كنم گفتم تاپيك بزنم - ديگه همه شده بودن بهترين همه  شده بودن بدون عيب و نقص - بسه ديگه خواهشا يكم به خودتون بيايد اخه عقب افتادگي تا كي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باران كه شدي مپرس اين خانه كيست - سقف حرم و كعبه و ميخانه يكيست
چی شده؟؟

يه كاربر درد و دل كرده بود براي بچش منم چوناونتاپيك قفل بود و نتونستم ريپلايش كنم تاپيك زدم كه پيداش كنم و يه شماره كارت ازش بگيرم بعضي از افراد كاسه داغ تر از اش شدند كه چرا صداش زدي و شايد ابرو دار باشه و ... اخه يكي نيست بهشون بگه اخه بافهم اينجا مجازيه 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

يه كاربر درد و دل كرده بود براي بچش منم چوناونتاپيك قفل بود و نتونستم ريپلايش كنم تاپيك زدم كه پيداش ...

اینجا خیلیا اینجورین ... یه بار توی تاپیک یه پسر من با یه خانوم حرف میزدم ملتی ب فحش کشیدنم که پسر ندیده حالا با خانوم حرف مزذم

1279
اینجا خیلیا اینجورین ... یه بار توی تاپیک یه پسر من با یه خانوم حرف میزدم ملتی ب فحش کشیدنم که پسر ن ...

اخه اينجا نه من شما را ميشناسم و نه بقيه رو - خيلي ادعاي روشنفكري ميكنن در صورتيكه از همه عقب افتاده ترن - همين ميشه كه ادم ديگه رغبت نميكنه به هم نوعش كمك كنه 

من توی اون تاپیک تون کامنت گذاشتم ولی متاسفانه ترکیده بود و ثبت نشد

چقد مهربونی شما  اسم اون کاربر رو توی همین تاپیکت تگ کن بعد بزن روی اسم کاربریش و بهش درخواست دوستی بده.وقتی قبول کرد پیشنهادت رو بهش بده.چقد خدا عاشقت میشه وقتی یه بچه رو شاد میکنی  

تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده باشه، مامان صدام بزنه قند تو دلم آب میکنه.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
من توی اون تاپیک تون کامنت گذاشتم ولی متاسفانه ترکیده بود و ثبت نشد چقد مهربونی شما   اسم اون ...

ممنون عزيزم والا من قصد خير داشتم و دوست داشتم بچه خوشحال بشه ولي يه جوري كاربرا برخورد كردن كه اصلا متاسفم شدم براي همنوعان خودم 

ممنون عزيزم والا من قصد خير داشتم و دوست داشتم بچه خوشحال بشه ولي يه جوري كاربرا برخورد كردن كه اصلا ...

چی بگم.جامعه مون اینجور شده متاسفانه.همه بدبین شدیم

تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده باشه، مامان صدام بزنه قند تو دلم آب میکنه.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1307