2733
2739
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 156 پست
اين از همون روزا براي دوستاش تو صف جا ميگرفته 😐🤣 كمر درد نميگرفته واقعا

🤣🤣🤣🤣

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه دوستم عاشق یه مهدی نامی بود رو جلد پلاستیکیه کتابش نوشته بود مهدی مهدی مهدی مهدی بعد یهو معلم ...

وایی😂😂😂دانشجو بودم عاشقه پسری به همین اسم بودن خداشاهده رو تموم نیمکتایه کلاس اسمشو حکاکی کردم 😳😳پسره منو میدید میگرخید 😂😂😂😂

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
ما خودمون ضبط نداشتیم ولی میرفتیم خونه مادربزرگم. خدابیامرز معلم قران بود یه ضبط پوکیده داشت .با بچ ...

چقدر خوب بود اونروزا

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
وایی😂😂😂دانشجو بودم عاشقه پسری به همین اسم بودن خداشاهده رو تموم نیمکتایه کلاس اسمشو حکاکی کردم 😳 ...

چرا؟ 🤣🤣🤣🤣

هر کاری میکنم نمیشه اه

هیچکدوم باز نمیشه؟

2740

من از اون با كلاساي دهه شصتم چون از اولم عاشق ابي و گوگوش بودمو و هستم هنوزم ..    

مانتو اپل دار پيچسكن و موهاي پف كرده و روسري گل مخملي ولي داشتم  مث مهناز افشار و ويشگا آسايش توي نهنگ عنبر   

من از اون با كلاساي دهه شصتم چون از اولم عاشق ابي و گوگوش بودمو و هستم هنوزم ..     &nbs ...

وای کفش لژدارو بگو

بچه ها منم آهنگهای هایده  رو دوست داشتم و هنوزم دارم..... نمیدونم چرا آهنگهای جدید به دلم نمیشی ...

منم همینطور

مازیار و شهریار قنبری و فرهاد 

2706