2733
2734
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 156 پست
من سامان دوست داشتم اگه بری شمعدونیا دق میکنن تو تمام کتاب و جزوهای دبیرستانم نوشتم  آهنگایه شر ...

وای وای میکشمت میکشمت

سیلوئت اهنگای سامان

شهرزاد سپانلو

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا من😐 كاسه شكستم گوشه نشستم پستيمو با ختم و عشق تو خواستم تا همين الان 😐😐😐 برم تو تاپيك شعر ...

آره منم چپ و چوله میخوندم لامصب سنگین بود 🤭🤭🤭

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
تریپشون بود همینکارا رو میکردن عاشقشون میشدیم دیگه 🤭🤣

خخخ. نه من یه پسره تو دانشگاه خواستگارم بود بهش فکر میکردم یه روز تو حیاط نشسته بودم اومد رد شد بعد از پشت دیدم لعنتی باز باز راه میره به دوستم گفتم من اینو نمیخام این گشاد گشاد راه میره

خاک تو سرم ردش کردم

همه خانوادش اسپانیا بودن میخواست منو بگیره ببره اونجا 

چقدر آدم میتونه خر باشه اخه

ببین یاد چه چیزا انداختی منو

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2731
من سامان دوست داشتم اگه بری شمعدونیا دق میکنن تو تمام کتاب و جزوهای دبیرستانم نوشتم  آهنگایه شر ...

یادمه دوستم عاشق یه مهدی نامی بود رو جلد پلاستیکیه کتابش نوشته بود مهدی مهدی مهدی مهدی

بعد یهو معلممون اومد بالاسرش جلو همشون تند تند نوشت عج عج عج 

استارتر چرا این لینکا واس من باز نمیشه😢

نمیدونم عزیزم

مال اینستاس

کپی کن تو ادرس بارت

آهنگ چشمات سیاه قربانت شوم منصور یادته؟

وای هنوزم بهترینه

ما خودمون ضبط نداشتیم

ولی میرفتیم خونه مادربزرگم. خدابیامرز معلم قران بود یه ضبط پوکیده داشت .با بچه های فامیل جمع میشدیم نوار نوش افرین و لیلا میزاشتیم بعد مادربزرگم داد میزند این فلان فلان شده هارو نزارید 😂😂😂😂😂😂😂😂 من با این قران گوش میدم😁

2706