2733
2739

جناب ٥٣ حالا كه امشب خوش اخلاق شدين 😜سوالات رو جواب ميدين بي زحمت اين سوالم جواب بدين🙏

به نظرتون دلايل خيانت چياست ؟ممكنه به چه دلايلي آقايون خيانت كنند ؟ممكنه پوشش نامناسب خانوما يكي از دلايل خيانت باشه؟

جناب ٥٣ حالا كه امشب خوش اخلاق شدين 😜سوالات رو جواب ميدين بي زحمت اين سوالم جواب بدين🙏 به نظرتون ...

53رو استاد و خودمونو شاگرداش تصور کردم یه لحظه

یه استاد با جذبه و بداخلاق و تفلون نچسب

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جناب ٥٣ حالا كه امشب خوش اخلاق شدين 😜سوالات رو جواب ميدين بي زحمت اين سوالم جواب بدين🙏 به نظرتون ...

خيانت يا به طور كلي فحشا مختارانه اتفاق مي افته و نمي تونه تحريك شدن. توجيح خطاي افراد باشه 

53رو استاد و خودمونو شاگرداش تصور کردم یه لحظه یه استاد با جذبه و بداخلاق و تفلون نچسب

دقيقا ديگه 

تصور چيه همينه ديگه

ازمون امتحان ميگيرن سوالاشونم سخته اصصلا از تو جزوشون نيست 😩😩😩😩😩

بعد از اون استادان كه وقتي بعد امتحان سوال خودشونو ميدي جواب بدن نميتونن قشنگ ميپيچونن

😂😂😂😂😂😂😂

2728
خيانت يا به طور كلي فحشا مختارانه اتفاق مي افته و نمي تونه تحريك شدن. توجيح خطاي افراد باشه 

توجیه درسته انتقام بانو ویولت رو بگیرم😂

آقایونم به اندازه خانما نگران خیانت زنشون هستن؟

به نظرتون يه زن (يا مرد) اگه با علم به اين كه پوشيدن يه نوع لباس باعث جلب توجه مي شه به نيت اين ...

خیر

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2738
توجیه درسته انتقام بانو ویولت رو بگیرم😂 آقایونم به اندازه خانما نگران خیانت زنشون هستن؟

البته توجيح هيچ معنايي  متفاوتي ايجاد نمي كنه تا جايي كه مي دونم منم به خاطر تغيير معنا گفتم وگرنه غلط إملائي رو اهميت نمي دم

2706