2733
2734

خانمایی که خیلی منتظر نی نی هستین هم خودتون هم شوهرتون این معجونو بخورین

سیاه دونه(سالم و آسیاب نشده)+ دارچین تازه+زیره سیاه همه رو بریزید تو عسل مرغوب و صبح ناشتا یه قاشق مرباخوری و شب قبل خواب یه قاشق مربا خوری بخورین (اگه بتونین سیاه دونه ها رو کمی بجوین عالیه)

هر روز هم هفت عدد دونه فلفل سیاه آسیاب نشده مثل قرص با کمی آب خودتون و شوهر تون قورت بدین ایشالا همون ماه های اول جواب میده

این کارا رو برا شوهرتون از امروز بکنین برا خودتون هم از روز پنج پری تا روز چهاردهم

تواین روزا هم رحم و تخمدانتون رو با روغن سیاه دونه اصل حسابی هر شب ماساژ بدین تا کشاله های رونتون رو ماساژ بدین

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

این آخری که فرستادم هم دوقلو میکنه هم پسر

حتمن انجامش بده

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نذر اسم محمد دارم میخوام بذارم محمد پارسا  همین کافیه یا کار دیگه هم باید بکنم  تو ن ...

من از اول خوندم چهار ماهگیم خوندم. یه چیز دیگم بود که تا علائم بارداری آشکار شد چند تادعا بود یا صلوات باید میخوندی و سجده میرفتی من اونم خوندم . بزن تو نت دقیق یادم نیس

2728

من با این کارا دو تا پسر دارم

البته انجام ندادم که بچم پسر شه انجامشون دادم نطفه قوی شه

ولی دفه های بعدی این کا را رو نمیکنم دخمل میخوااااام

2738
خانمایی که خیلی منتظر نی نی هستین هم خودتون هم شوهرتون این معجونو بخورین سیاه دونه(سالم و آسیاب نشد ...

از روز اول پریودی باید حساب بشه روز چهاردهم میشه تخمک گذاری؟؟

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
ای جان خدا حفظشون کنه  دعا کن منم یه محمد پارسا میخوام از خدا

اولیم که ۱۷ هفته سقط شد الان باز باردارم خدا این یکیو بهم ببخشه😢 انشالله عزیز دلم خدا حاجت دلتو بده محمد گذاشتی به حق خود حضرت محمد خدا اهلو عاقلشو بهت میده

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
من فردا پس فردا تخمک گذاریمه جواب نمیده دیگه؟؟؟؟؟

فک کنم دیره دیگه 

اگه حتمن پسر میخوای این ماه اقدام نکن این کارا رو انجام بدهماه بعد اقدام کنید عزیزم

اولیم که ۱۷ هفته سقط شد الان باز باردارم خدا این یکیو بهم ببخشه😢 انشالله عزیز دلم خدا حاجت دلتو بده ...

ان شالله به سلامتی به دنیا بیاد و عاقبت به خیر بشه زیر سایه مامان و باباش 

ممنونم عزیزم

از روز اول پریودی باید حساب بشه روز چهاردهم میشه تخمک گذاری؟؟

عزیزم برا بعضیا دیر و زود داره مثلا مال من معمولا دیر تره اما اگه این کارا رو انجام بدی جلو تر ممکنه بیفته تخمک گذارین

این ۱۴ سیکل برا وقتیه که اگه نطفه تشکیل شده با خوردن این همه گرمی سقط نشه

2706