2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته که من خودم خیانت نکردم ولی واقعا بعضی وقتا دلم میخواد به یه چیزی پناه ببرم از دست شوهرم

ب خدا پناه ببر حتما بابد نر باشه؟باور کن تهش عیجی نیست جز بدنام شدن.همه مشکلاتی داریم تو زندگی.خدا ب دلت ارامش بده.حتی فکر بهشم باعث میشه ی روزی همینکارو کنی.انقدر تو شهرمون زیاد شده م خدا میدونه.خیلی بده زندگیا کثیف شده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
البته من نگفتم خیانت خوبه ها بد برداشت کردین    

ما میدونیم ولی میگیم از ذهنت بپره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
واقعا دلم گرفته از شوهری که نه محبت می کنه نه واسم خرج میکنه... 

منم همین مشکل و داشتم ده سال.خداروشکر کم کم حل شد.بازم جای کار داره.ولی ادم با مرد عصبی و خسیس پیر میشه.اگه بتونی همه ی راه هارو بری ک درست کنی که خوب اگه نشد جدا شو.اکه حتی شرایطشو نداری یکبار تا پای طلاق برو ک بدونه میتونی

منم همین مشکل و داشتم ده سال.خداروشکر کم کم حل شد.بازم جای کار داره.ولی ادم با مرد عصبی و خسیس پیر م ...

چندین بار رفتم اصلا واسش مهم نبوده تا ۴ ماه منو بچه ها رو ول کرده رفته... چیزی هم بگم عصبی میشه،  خودش از صبح تا شب غر می زنه حق جواب دادن هم ندارم...

2740
چندین بار رفتم اصلا واسش مهم نبوده تا ۴ ماه منو بچه ها رو ول کرده رفته... چیزی هم بگم عصبی میشه،&nbs ...

اصلا فکر کن شوهری نیست  ب خودت برس.سعی کن دیگه مدتی خودت محل ندی بچه هارو ببر پارکی جایی،غذا ببرید یا عصرونه.ببرشون کتابخونه .پیاده روی.کم کم  خووش ببینه دور گرفتی ساید بهتر بشه.برای خودت هدیه بگیر شده ی گلدون گل.ان شاءالله  خدا بهت چنان آرامشی بده که محتاج محبت هیچ بنده ای نباشی

اجازه نمیده جایی بریم تنها اونم پارک! پول اصلا ندارم چطور این کار رو بکنم

کارت یارانه رو حداقل برای حودت ب زور بگیر خرج خودت کن.اینم اشتباهه!چطور نمیذاره برید؟فقط بگو داریم میریم پارک آماده شید دم رفتن گفت کجا بگو پارک .اگه اجازه نداد تو برو حتی با جنگ و دعوا هم شده اینکارو بکن اخر کوتاه میاد.درآمدش چطوره؟

کارت یارانه رو حداقل برای حودت ب زور بگیر خرج خودت کن.اینم اشتباهه!چطور نمیذاره برید؟فقط بگو داریم م ...

نمیدونم چند میگیره، کی حقوق می گیره نه بهم خرجی میده نه اجازه میده جایی برم دلیل های بی اساس میاره که ولی فلانی بحث می کنه، واقعا منم دلم میخواد به خودم برسم شاد باشم اما مگه میذاره

نمیدونم چند میگیره، کی حقوق می گیره نه بهم خرجی میده نه اجازه میده جایی برم دلیل های بی اساس میاره ک ...

شغلش چیه؟منم از اول  نپرسیدم درآمدت چقدره!ولی میدونم ماشاءالله خوبه.قبلا خیلی خسیس بود .دلیل میاره ک بیاره تو گوش نکن.بذارش تو عمل انجام شده.حس میکنم ب شدت بی سیاستی.برو خرید کن بیار خونه بگو برو حساب کن فلان جا .بخصوص اگه جایی رو دربایستی داره.اگه زورش اومد نترس!ادامه بده .بالاخره باید از جایی شروع کنی

شغلش چیه؟منم از اول  نپرسیدم درآمدت چقدره!ولی میدونم ماشاءالله خوبه.قبلا خیلی خسیس بود .دلیل می ...

می کشه منو میگه چرا بی اجازه خرید کردی، واسه خونه همچی می‌خره اما خرجی نمیده هیچ موقع پول ندارم دستم خالیه خواستم مزوژل کنم هزینه ش ۵ تومنه کلی حرف بارم کرد به جای پول دادن... ن خرید عید کروم ن چیز اضافه خواستم اونم بخاطر اینکه بداخلاقی نکنه تو خونه

می کشه منو میگه چرا بی اجازه خرید کردی، واسه خونه همچی می‌خره اما خرجی نمیده هیچ موقع پول ندارم دستم ...

از ترس بد اخلاقی تو خونه  بیخیال نشو!ببین کم کم درست میشه.اگه بدونین من چکارا کردم!خرید خونه نه.منظورم لباسی چیزی.ی  مشاوره هتی رابگانی هست زنگ بزنی  هر چژ باشه کمک میکنن فکر کنم ۱۸۴۰اگه اشتباه نکنم زنگ بزن راهنمایی مبکنن

2706