2703
2553

فقط گرمی جات

نمک هم تو غذات بریز

کلسیم و لبنیات نخور ترجیهن چیزای سرد نخور

به شوهرتم گرمی بده

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

همش الکیه روشای تغذیه ای خیالت راحت خدا بخواد بده میده نخوادم نمیده من واسه بچه اولم از سه ماه قبل مو ب مو انجام دادم بچم دختر شد . دومی رو خداخاسته باردار شدم پسر شد. فقط و فقط نذر اسم محمد اعتقاد دارم

همش الکیه روشای تغذیه ای خیالت راحت خدا بخواد بده میده نخوادم نمیده من واسه بچه اولم از سه ماه قبل م ...

منم نذر اسم محمد دارم میخوام بذارم محمد پارسا 

همین کافیه یا کار دیگه هم باید بکنم 

تو نت نوشته ماه چهارم دعا بخونن و اینا

2714

من فقط جوش شیرینو قبول دارم من خودم وحشتناک لبنیات میخورم و سردی فقط با جوش شیرین خودمو شستم😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
همش الکیه روشای تغذیه ای خیالت راحت خدا بخواد بده میده نخوادم نمیده من واسه بچه اولم از سه ماه قبل م ...

اتفاقا من دختر خیلی دوس دارم فقط دوس دارم بچه ی اولم پسر بشه

لبنیات کره وخامه وبستنی هم نخوریم؟

خامه و بستنی سرد هست طبعشون ولی کره گرمه بخور

تخم مرغ محلی بگیر با روغن حیوانی املت پیاز درست کن خودت و شوهرت بخورین

پیاز داغ بریز تو روغن زردچوبه و نمک و فلفل سیاه فراوون و تخم مرغ رسمی نوش جون کنین

املت خرما بخور(همون خرما تو کره با دارچین و کمی نمک و فلفل و تخم مرغ رسمی)

دسر رنگینک درست کن روش رو پر چهار مغز آسیاب شده کن بخور

میان وعده ارده و شیره با چهار مغز آسیاب مخلوط کن خالی خالی بخور با شوهرت

عرق کاسنی هم بده شوهرت ناشتا صبح ها بخوره

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
خوب چی شد پسر یا دختر

۲ بارشم پسر شد😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706