2737
2734

یه علامت هایی داشتم ک فکر میکردم بعد ۱۲ سال معجزه شده 

ولی الان حس پریودی دارم

۱۷ فروردین پریود شدم سیکلم ۲۶ روزه هست معمولا باید ۱۳ پریود بشم

اما الان داره خودشو نشون میده 

زیر دلم درد گرفته دهانه ی واژنم مثل اول پریودیم حس باز شدن دارم 

دستمال کشیدم خیس بود ولی خون نبود

ای خدا پس کی میخوای معجزتو بهم نشون بدی 😭

این ماه سینه درد داشتم گفتم حتما حامله شدم..

ولی دیگه بااین علایما مطمئنم تا فردا پریود میشم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هموز که پریود نشدی پس قدم قدم پیش برو

حتی وقتی انتقال جنین میدادم با این علامت ها پریود میشدم💔

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
استرس نداشته باش . میتونه علاعم حاملگی هم باشه گلم 

انشالله همینطوره که شما میگی 

ولی دیگه بدن خودمو میشناسم🥲

این علایم پریوده

اما نمیدونم چرا انقد زود ظاهر شده🥲

همیشه ۴ روز زودتر از موعدم میشدم

از الان تا ۱۷ اردیبهشت خیلی مونده

اگه فردا نشدی یه بیبی چک بزن

عقب نزدم که 🥲💔

اخرین پریودیم ۱۷ فروردین بوده

انشالله همینطوره که شما میگی  ولی دیگه بدن خودمو میشناسم🥲 این علایم پریوده اما نمیدونم چرا ...

علاعم لانه گزینی هم میتونه باشه . بعدم ب فا  ل نیک بگیر انشالا ک چند روز دیگ تگ میکنی خبر بارداریتو میدی 

2740
عقب نزدم که 🥲💔 اخرین پریودیم ۱۷ فروردین بوده

خب چرا اینقدر استرس داری خود استرس باعث پریودی میشه ریلکس باش میدونم هیجان داری و منتظر بچه هستی ولی یکم کنترل کن 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
علاعم لانه گزینی هم میتونه باشه . بعدم ب فا  ل نیک بگیر انشالا ک چند روز دیگ تگ میکنی خبر باردا ...

:)))

فقط معجزه میتونه نجاتم بده وگرنه اسپرم های همسرم ضعیفه دکترا امیدی ب طبیعی ندارن

حتی تو ivf هم جنین با کیفیتی ندارم 

ب خدا توکل کن

ممنون عزیزم 

خب چرا اینقدر استرس داری خود استرس باعث پریودی میشه ریلکس باش میدونم هیجان داری و منتظر بچه هستی ولی ...

خیلی هیجان دارم 🙂

ولی الان دیگه مطمئنم میخوام پریود شم طبق علامت های بدنم

یهو زیر دلم سمت کشاله رانم درد بدی گرفت واژنم حس کردم باز شد

دستمال کشیدم خیس بود ولی خونی نبود

الان دلم ول کرد لگنم درد گرفته 🤦🏼‍♀️

2706