2733
2734
عنوان

حس پریودی دارم😭 فکر میکردم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 42 پست
اگه بودم اسمتو تو چله ی زیارت عاشورا مینویسم تا برات بخونم تو همه ی چله های ایندمم اسمتو میارم و می ...

ان شاء الله که بارداری و تا بهمن هم بغلش میگیری منم به لطف خدا و تلاشام و دعای شما قبول شدم و تا اونموقع امتحانای دی ماهمو تموم کردم😂♥️🫂

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
ان شاء الله که بارداری و تا بهمن هم بغلش میگیری منم به لطف خدا و تلاشام و دعای شما قبول شدم و تا اون ...

فدای مهربونیت قشنگِ من 🫀 😚 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731

عزیزم به نظرت از نظر جنس کدوم یک از اینا خوبه راجع به رنگ و جیزهای دیگه هم اگه نقطه ای هست لطفا بگو چون من واقعا هیچ تجربه ای ندارم اینا رو تو دیوار شهرمون مبل فروشی ها گذاشتن قیمتشون هم تقریبا 50 تومنه

عزیزم به نظرت از نظر جنس کدوم یک از اینا خوبه راجع به رنگ و جیزهای دیگه هم اگه نقطه ای هست لطفا بگو ...

عشقم از روی عکس زیاد نمیشه تشخیص داد

ولی فوم سرده! جنس پارچه ببین خوب باشه من تو کار استیل نیستم...

از رنگ هم ، رنگا فرقی نداره یکیه فقط کم نزنه ک زود نپره رنگا

ببین اون تو رفتگی ها هستن 

بهش میگن لمسه دوزی 

هرچی تو رفتگیش بیشتر باشه یعنی لمسه دسته و خیلی بهتره تا با دستگاه 

عکس اولی ک دادی لمسه دسته انگاری

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عشقم از روی عکس زیاد نمیشه تشخیص داد ولی فوم سرده! جنس پارچه ببین خوب باشه من تو کار استیل نیستم... ...

خیلی ممنون واقعا لطف کردی عزیزم

امیدوارم همین روزها بیای تاپیک مامان شدنتو بزنی انشالله فقط لطف کن منم تگ کن تا خوشحال بشم😍😍😍😍

خیلی ممنون واقعا لطف کردی عزیزم امیدوارم همین روزها بیای تاپیک مامان شدنتو بزنی انشالله فقط لطف کن ...

قربونت برم عزیزکم 🤍 

من ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه دار نمیشم🥲

اگه یه روزی ام معجزه بشه یادم میره تکت کنم قشنگم♥️🌱

قربونت برم عزیزکم 🤍  من ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه دار نمیشم🥲 اگه یه روزی ام معجزه بشه یادم می ...

به دلم افتاده به زودی مامان میشی اگر هم شما یادت بره من یکی از تاپیکهاتو ذخیره میکنم تا چند وقت یه بار سر بزنم مطمئنم یه روزی تاپیک مامان شدنتو میزنی انشالله😍

به دلم افتاده به زودی مامان میشی اگر هم شما یادت بره من یکی از تاپیکهاتو ذخیره میکنم تا چند وقت یه ب ...

مرسی قشنگم 🥹🫂♥️