2737
2734
ان شالله به سلامتی به دنیا بیاد و عاقبت به خیر بشه زیر سایه مامان و باباش  ممنونم عزیزم

فدا مدات مهربون

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
عزیزم برا بعضیا دیر و زود داره مثلا مال من معمولا دیر تره اما اگه این کارا رو انجام بدی جلو تر ممکنه ...

خب من اگ بخوام اقدام ب بارداری کنم چ زمانی مناسبه ؟؟حتما باید زمان تخمک گذاریم مشخص کنم؟/

چطوری بفهمم زمان تخمک گذاریم کی هس  ببخشید این همه سوال پرسیدم ناواردم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فدا مدات مهربون

چطوری استفاده کردی جوش شیرین با اب قاطی کردی واژنتو شستی یا واژینال کردی داخل

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
چطوری استفاده کردی جوش شیرین با اب قاطی کردی واژنتو شستی یا واژینال کردی داخل

تو لیوان با اب درست کردم هر دفعه حموم میرفتم با سرنگ واژینال استفاده کردم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731
تو لیوان با اب درست کردم هر دفعه حموم میرفتم با سرنگ واژینال استفاده کردم

مممنونم💗

من اینارم انجام دادم واسه بچه اولم دختر شد و یه قلو .🤣🤣

برا استارتر که میخواد ماه دیگه اقدام کنه احتمال دوقلو بالا میره

اما اگه همون ماه اقدام کنی تأثیر چندانی تو تعداد نداره

پسر و دختر بودن هم به شرایط دیگه ای هم بستگی داره مثل زمان نزدیکی  زمان تخمک گذاری 

این کارا فقط احتمالات رو بالا میبره و قطعی و صد در صدی نیست

ولی من خودم و خیلی های دیگه رو توی همین سایت و در دنیای واقعی دیدم که انجام دادن و به نتیجه مورد نظر رسیدن

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
خب من اگ بخوام اقدام ب بارداری کنم چ زمانی مناسبه ؟؟حتما باید زمان تخمک گذاریم مشخص کنم؟/ چطوری بفه ...

عزیزم با کیت تخمک گذاری معلوم میشه

مارک مکس۱۴ بخر از داروخونه روش استفاده شو نوشته

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2738
عزیزم با کیت تخمک گذاری معلوم میشه مارک مکس۱۴ بخر از داروخونه روش استفاده شو نوشته

مرسی عزیزم

برا استارتر که میخواد ماه دیگه اقدام کنه احتمال دوقلو بالا میره اما اگه همون ماه اقدام کنی تأثیر چن ...

میدونم چی میگی ولی من خودم سه ماه قبل این چیزارو موبه مو رعایت کردم دقیق دقیق. ولی نه دو قلو شد نه پسر . نظر من اینه که اول اول فقط خدا فقط و فقط. ولی واسه دومی که خدا خاسته بود و هیچیم رعایت نشده بود و با کاندمم جلو گیری کرده بودم و باردارم شدم پسر شد😐

میدونم چی میگی ولی من خودم سه ماه قبل این چیزارو موبه مو رعایت کردم دقیق دقیق. ولی نه دو قلو شد نه پ ...

اون که بله

تا خدا نخواد برگ هم از درخت نمیفمته

ولی اینا موارد استثنا هستن

چون اغلب جواب داده عزیزم

پس چرا تعیین جنسیت میکنن قبل اقدام و خیلی ها نتیجه میگیرن حتمن جواب میده و صد البته قبلش خدا میخواد

ولی ممکنه این وسط تک و توک باشن کسایی که خلافش براشون پیش بیاد

با این حال تعیین جنسیت رو نمیشه نادیده گرفت عزیزم 

چون از نظر علمی هم صحت داره ولی علم هم یه درصد خطایی برای هر موردی در نظر گرفته