2752
2734
عنوان

احوالات و روزمره گی های یک همسر وزن کدبانو(تاپیک تجربیات و دورهمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 85 پست

من روزا با پسرم میرم پارک و بیرون بلا استثنا هر روز میرم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

وای گل گرفتم خیلی حالمو خوب میکنن گلام وقتی نگاشون میکنم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرمم بردم کلاس بلز دوستدارم اونم یاد بگیره

خیلی خوبه هنر واسه خانمها عالیه

آره خیلی خوه. سخته اما عالیه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

بچها تاپیکای خیانتو منفی کمتر بریم باور کنین خواسته یا ناخواسته رومون اثر میزارن بمرور

هر روز هر کار کوچولوی مثبتی که انجام دادین بیاین اینجا بگین تا امرژی بگیریم همه

منم خیلی کم میرم اعصاب ادم خورد میشه

من تاپیکای مادرشوهری خواهرشوهری که اصلا نمیرم حس خاله زنگی بم دست میده احساس میکنم وقتم تلف شده

بچها تاپیکای خیانتو منفی کمتر بریم باور کنین خواسته یا ناخواسته رومون اثر میزارن بمرور

اتفاقا دیروز یه خانی تاپیک زده بود که افسردگی گرفته و اصلا از اتاقش بیرون نمیره و همش داره گریه میکنه. بهش گفتم از اثرات نی نی سایته. گفته اتفاقا از وقتی که وارد نی نی سایت شده اینجوری شده 😐. خدا رو شکر رو من اثر نزاشته ولی زندگیم بهتر شده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اتفاقا دیروز یه خانی تاپیک زده بود که افسردگی گرفته و اصلا از اتاقش بیرون نمیره و همش داره گریه میکن ...

ووای چقد بد افسردگی خیلی بده من یمدت زیاد میومدم اینجا ولی چن ماهی میشه که نهایت موقع خواب شب یه چک‌کوچولو بکنم

بچها خودمونم معرفی کنیم که کجاییم و چن ساله

2706