2737
2734
عنوان

احوالات و روزمره گی های یک همسر وزن کدبانو(تاپیک تجربیات و دورهمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 85 پست
چندتا پتو دارم بشورم بدم بیرون یا خودم بشورم?

من تا دو ماه پیش که باردار بودم نتونستم بشورم دادم بیرون شست اصلا تمیز نشسته بودن 

حالا میخوام خودم بشورمشون

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏
من واسه اینکه از روزمرگی دربیام از اول امسال یکی از علایقمو دنبال کردم و قصد دارم تا آخرش ادامش بدم. ...

عالیه منم همین کارو کردم 

کارت چیه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها چه مدت ميمونه مثلا؟ و يا چي پيشنهاد ميديد به جاي ميكرو

میکرو خوبه ولی با ترمیم دوسه بار ماندگار میشه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
چی بگم عزیزم...انرژی مثبت تاپیکتونمیخوام بهم بزنم ...ان شاالله که همینجوریه عشقم

حداقل تو اینجوری برداشت کن بجای منفی نگری

یه خانمی نوشته بود از ساعت ۶ تا ۱۲ شب وقتشو رو بازه نود دقیقه گذاشته بود مثلا نود دقیقه کار خونه ، ن ...

عالیه

2740
من چون کار پیدا نکردم. تصمیم گرفتم برم حرفه یاد بگیرم. و رفتم کلاس خیاطی. الان هم ه کارهای خونه میرس ...

خیلی خوبه هنر واسه خانمها عالیه

وای ققنوس من اینقد ازین دورانا داشتم با پسرم ولی الان که ۴سالشه میگم چقد شیرین بود اون دوران چند وقت ...

دو ماهشه

کجاش شیرینه 

اونقدر گریه میکنه تا نزاریم تو پتو اروم نمیشه 

نمی تونم تنها باشم 

تا گریه میکنه مادر شوهر یا خواهر شوهرم میان سریع که تکونش بدیم 

منم میخوام از سرش بندازم ولی نمی تونم😭

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

من ک‌از بیکاری افسرده شدم صبح تا شب بشور بپز بخاب😕

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

من عاشق کلاس تنیسم اونم میخام برم خیلی هیجانیه

من ک‌از بیکاری افسرده شدم صبح تا شب بشور بپز بخاب😕

سعی کن یکاری واسه خودت جور کنی چون زن از روزمره گی کلافه میشه و عصبی و افسرده پس بداد خودت برس

عالیه منم همین کارو کردم  کارت چیه

قبلاً کارای هنری خودم انجام میدادم

مثل کارای چرم کفش و حکاکی

یا ویترای

یا دکوپاژ و .... 

اما امسال بعد تعطیلات خیلی جدی دارم میرم دف نوازی

از مجردی عاشق ساز دف بودم الان دیگه تمام تلاشمو کردم همسرمو راضی کنم بزاره برم. چون خیلی حساسه خیلی.

الان ترم دوم داره تموم میشه و واقعا حالمو خوب می‌کنه 

قبلاً کارای هنری خودم انجام میدادم مثل کارای چرم کفش و حکاکی یا ویترای یا دکوپاژ و ....  ...

منم دف میزنم و ویالون عالیه 

2706