2737
2739
عنوان

بچه ها واقعا بد از مرگ چه اتفاقی می افته.........

| مشاهده متن کامل بحث + 42234 بازدید | 203 پست
یعنی دوباره خود نی نی یارها میذارن؟

نه فقط کاربرش می ترکه تاپیکاش باقی میمونن

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
والا من یک بار تا دم مرگ رفتم به حدی مرگ و جان دادن سخته سخته که نمی تونم بگم چقدر وقتی خود مرگ اینق ...

سلام

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
بچه ها ببخشید اگه زیادی پر حرفی کردم ولی گفتم شاید شماها هم علاقه داشته باشید بدونید من اینا رو ا ...

جالبه

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2738
والا من یک بار تا دم مرگ رفتم به حدی مرگ و جان دادن سخته سخته که نمی تونم بگم چقدر وقتی خود مرگ اینق ...

😭😭😭😭وای داغ مادر سنگینه مادرم رفته دارم می‌سوزم دوسدارم همش با یکی حرف بزنم ببینم کسی ک داغ مادر کشیده چقدر زمان برد آروم شد مامان من جلو چشمم آتیش گرفت سوخت و نگاش میکردم 😭😭کاری از دستم بر نمیومد