2733
2734
عنوان

بچه ها واقعا بد از مرگ چه اتفاقی می افته.........

| مشاهده متن کامل بحث + 42234 بازدید | 203 پست
asran جان
خیلی سخته من هم هر شب خواب پدر رو می بینم و تازگی ها انگار دیگه دوریش رو حس نمی کنم چون هر شب در خوابم میاد و میبینمش
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش آفتاب جون کاری نکردم
اگه میتونی یه مدت یه داروی ضعیف ضد افسردگی و آرامبخش مصرف کن خیلی برات خوبه الان و کمکت میکنه که دوباره احساس خوب پیدا کنی
من باور کن اینقدر جون جون تو فامیلمون و اطرافیانمون مردن که دیگه مردن برام خیلی عادی شده
به قول مادر شوهرم میگه اون قدیما وقتی یه پیرمرد میمرد همه از مرگش تعجب میکردن و باورشون نمیشد ولی الان دیگه اینقدر جوون داره میمیره برا همه عادی شده

پسر دایی خودم سال 88 تو سن 24 سالگی در عرض 10 روز به خاطر سرطان پیشرفته و بدون علامت مرد به خدا در عرض 10 روز یه دفعه تب بالا کرد و رفت تو کما بعد هم رفت اون دنیا

مادرش خیلی بیتابی میکنه هنوز من وقتی مرده بود خوابشو دیدم که اومد تو خونشون و دوربین عکاسی که دست مادرش بود رو پرت کرد تو حیاط بعد گفت نمیخوام عکسامو ببینی انگار که عصبانی بود
بعد که توی این کتاب خوندم نوشته بود مرده ها خیلی ناراحت میشن که بستگانشون زیادی براشون گریه و بیتابی کنن چون مانع پیشرفتشون تو اون دنیا میشه

ایشالله خدا رو پدرت رو غرق در رحمت الهی کنه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2731
مرسی مامان آرین جون

منم خیلی درگیر این مساله ام . من اگه وجود روحو باور نداشته باشم نمی تونم زندگی کنم . فقط باید بمیرم که از دست دادن عزیزمو تحمل کنم .

متوجه نشدم چیو گفتی کشف نشده ؟ خب معلومه که روح جسمو کنترل می کنه وقتی بعد از مرگ روح همچنان هست و ادامه میده ولی جسم از بین میره .....یا همین هیپنوتیزم وقتی روح جدا میشه جسم بی حرکت می مونه

این کتابی که گفتیو حتما پیدا می کنم چون این چیزایی که می گی توش نوشته رو خیلی بهش احتیاج دارم
روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران تا از دلم بشویی غم های روزگاران
ولی من متوجه نشدم هیپنوتیزم چطور وجود روح رو ثابت می کنه؟
دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
سارا جون آخه جسم هم خیلی روی روح تاثیر میذاره مثالش هم همون افسردگیه که گفتم
وقتی دوپامین توی مغز ما ( یعنی جسم ما ) کم و زیاد میشه فرد دچار افسردگی و یا مانیا ( سرخوشی ) میشه

ولی همه هیپنوتیزم ها این نیست که بدن بی حرکت بشه توی سایت آپارات برو چند تا ویدئو هست از افراد هیپنوتیزم شده خیلی هاشون حرکت میکنن یا حتی جسمشون از زمین بلند میشه !!!

توی هیپنوتیزم روح از بدن جدا نمیشه که
تو هیپنوتیزم ضمیر خود آگاهمون رو گول میزنن یا به قولی میفرستنش دنبال نخود سیا بهد ضمیر نا خداگاهمون که همون روح واقعیمون هستش و زمان و مکان و منطق رو تشخیص نمیده میاد رو کار

من شاید بگم 20 تا کتاب در مورد هیپنوتیزم خوندم آخه خیلی علاقه به مسائل ماوراالطبیعه دارم
کتاب خود هیپنوتیزم صمد ولی زاده رو بخون ( میتونی عضو کتابخونه بشی ) خیلی خوب هیپنوتیزم و توضیح داده
صنم میم جونم خوب توی هیپنوتیزم روحمون جسمو هدایت میکنه دیگه اگه روح وجود نداشت پس این اتفاقا تو هیپنوتیزم چجوری میافته ؟

حتی اگه هیپنوتیزم کننده به روح تلقین کنه که تو هیچ دردی رو احساس نمیکنی و رح این رو بپذیره حتی سیخ و سنجاق از بدن طرف رد میکنن و فرد درد و حس نمیکنه

روح یک انرژی هست
در این کتاب که گفتم عکس های زیادی وجود داره
مثلا دیدن که فرد بعد از نیایش و یا یک خواب خوب و کلا هر چیزی که احساس خوب به آدم میده بدنش در عکس های مخصوصی که انرژی بدن رو نشون میده پررنگ تر هست

2738
یه چیز جالب دیگه ای که تو این کتابا خوندم این بود که ما آدما وقتی زنده ایم یه بند ناف نامرعی به جسممون داریم به اسم بند سیمین !
وقتی که خواب هستیم ( چون خواب به مرگ نزدیکه ) روح ما از جسم ما تا حدودی فاصله میگیره و به سفر سماوی میپردازه به همه جا سرک میکشه به جاهایی میره که شاید چند سال پیش بودیم و کسایی رو میبینیه که شاید ازشون خیلی دور هستیم اما روح دوباره برمیگرده چون به وسیله این بند سیمین به بدنمون متصله وقتی ما میمیریم این بند ناف قطع میشه و دیگه روح به جسم بر نمیگرده
فرق بین خواب و مرگ همینه
و این که ما هرشب که میخوابیم روح بازیگوشمون به خیلی جاها میره اما ضمیر خود اگاهمون بهمون اجازه نمیده که همه اون ماجراها رو به یاد بیاریم ولی بعضی وقتا ما خواب هامون یادمون میمونه چون ضمیر ناخوداگاهمون به ضمیر خود اگاهمون قلبه میکنه و اجازه میده که ما سفر روحمون رو به یاد بیاریم

بچه ها ببخشید اگه زیادی پر حرفی کردم
ولی گفتم شاید شماها هم علاقه داشته باشید بدونید
من اینا رو از خودم در نیاوردم
همشونو تو کتابای آدمایی که هیپنوتیزم گر بودنن یا میتونستن سفر های سماوی انجام بدن خوندم
فقط میدونم که در پس پرده رازهای زیادی نهفته است شاید ما یک میلیونیوم وجود و شگفتی انسان رو نشناخته باشیم

ما موجودات عجیبی هستیم خیلیییییییییییییییییییییی عجیب باور کنید

برای همینه که میگن هر کس خود را بشناسد خدای خود را هم شناخته است

ما واقعا خودمون رو نمیشناسیم هیچی از شگفتی خلقتمون نمیدونیم
ناخودآگاه همون روحه؟
ناخودآگاه بخشی از ذهن ماست.
مغز و به ویژه مغز انسان پدیده ایه که دانش هنوز نتونسته اسرار اون رو به طور کامل کشف کنه. اما چیزی که معلومه اینه که اونچه در هیپنوتیزم رخ می ده یه مسئله ماوراء طبیعی نیست.
دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
در باره روح و جسم...هنوز خیلی چیزا مونده که علم بهش برسه...و چون علتش پیدا نشده خیلی ها نمیپذیرنش..چیزایی که
تو کتابای عرفانی و سلوک هست....

روح انسان خیلی قدرت منده...ولی تمام قدرتاش بلقوه ست...و حالا اگه افرادی به بعد مادی خودشون بیشتر برسن.و اونو تقویت کنن...روح میشه مغلوب و این جسمه که فرمان میده(منظورم از فرمان اینکه بمیل خودش روح رو کنترل میکنه)

ولی افرادی که توانائی های خودشون رو پرورش دادن..حالا چه از راه صحیحش..چه راه ریاضت...تونستن جسم رو مغلوب کنن..و روحشو که تصمیم گیرندست...
ولی یچیزایی هست که گاهی به ادم تلنگرمیزنه...که بهش میگن نفس مطمئنه...یک بعد از روحه دیگه..و در اکثر افراد تا لحظات اخر هم تلنگراشو میزنه...

افتاب عزیز...بنظر من شما برو پیش مشاور...چون تو این تاپیک بحثا خیلی تخصصی نیست و ممکنه بیشتر اذیتت کنه...

ودر قدم اول هم خودت باید بخای تا به ارامش برسی...
من هم از وقتی دخترعموی عزیزم تو عنفوان جوانی از بینمون رفت خیلی این سوالات ذهنم رو مشغول میکنه

قبل از مرگ دخترعموم خیلی به جهان بعد از مرگ اعتقاد داشتم ولی الان با شک وشبهه بهش فکر میکنم

شاید فکر کنید سوالم خیلی از روی کوته فکری یا نمیدونم هر چیز دیگه ای هست ولی واقعا این سوال فکرم رو درگیر

کرده که مگه ما چه فرقی با گیاه یا حتی (با عرض پوزش ) حیوان داریم که اونها بعد از مرگ کاملا ازبین میرن ولی ما از بین نمیریم

در حالیکه مرگ اونها و دنیای بعد از مرگ گیاه و حیوان رو به چشم خودمون می بینیم ولی فکر میکنیم که ما یعنی انسان

شامل این پروسه نمیشه ؟؟؟.....راستش باورش برای من سخته و فکر میکنم به قول آفتاب جون در طول قرنهای متمادی

میل به جاودانگی در انسان باعث شده که فکر کنه بعد از این دنیا هم باز زندگی روحانی خواهد داشت .........

نمیدونم تونستم افکارم رو درست بیان کنم که متوجه منظورم بشین یانه ولی میدونم اینجا تنها جایی که تونستم

این حرفا رو بزنم ونترسم از اینکه ممکنه دیگران بهم بخندن ...لطفا بگین نظرتون راجع به افکار پریشون من چی بود .
خیلی وقتا که یه گل چیده شده و پژمرده رو توی گلدون یا روی زمین میبینم یا برگایی که روی زمین ریخته و ما بیخیال از روشون رد میشیم به این فکر میکنم که دختر عموی من هم مثل همینا که روزی زنده بودن الان نیستن از بین رفته و همونطور که محاله این برگی که الان زیر پای منه دوباره روزی زنده بشه به همون نسبت هم زندگی انسانهای از بین رفته محاله .....

با تمام این افکار واقعا دلم میخواد که اینطور که فکر میکنم نباشه و یکی واقعا با دلیل و برهان قانعم کنه که مرگ پایان کار نیست ...
2706