2410
2553
عنوان

بچه ها واقعا بد از مرگ چه اتفاقی می افته.........

| مشاهده متن کامل بحث + 42183 بازدید | 203 پست
یعنی دوباره خود نی نی یارها میذارن؟

نه فقط کاربرش می ترکه تاپیکاش باقی میمونن

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا من یک بار تا دم مرگ رفتم به حدی مرگ و جان دادن سخته سخته که نمی تونم بگم چقدر وقتی خود مرگ اینق ...

سلام

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
بچه ها ببخشید اگه زیادی پر حرفی کردم ولی گفتم شاید شماها هم علاقه داشته باشید بدونید من اینا رو ا ...

جالبه

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2714
والا من یک بار تا دم مرگ رفتم به حدی مرگ و جان دادن سخته سخته که نمی تونم بگم چقدر وقتی خود مرگ اینق ...

😭😭😭😭وای داغ مادر سنگینه مادرم رفته دارم می‌سوزم دوسدارم همش با یکی حرف بزنم ببینم کسی ک داغ مادر کشیده چقدر زمان برد آروم شد مامان من جلو چشمم آتیش گرفت سوخت و نگاش میکردم 😭😭کاری از دستم بر نمیومد