2737
2739
عنوان

بچه ها واقعا بد از مرگ چه اتفاقی می افته.........

| مشاهده متن کامل بحث + 42234 بازدید | 203 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روح وجود داره این رو از روی علم هیپنوتیزم میشه فهمید
کتاب هایی در مورد علم هیپنوتیزم بخون خیلی کمکت میکنه
من کتاب دنیای پس از مرگ رو خوندم خیلی جالبههههههههههه
این کتاب رو یه شخصی نوشته که البته الان اسمش یادم نیست اما یه هیپنوتیزم کننده معروف هست که میتونسته با ارواح ارتباط برقرار کنه و حرفایی که با ارواح زده رو همه تو این کتاب نوشته ولی چیزی که برام تو این کتاب جالب بود این بود که تمام ارواح بعد از مرگ گفته بودنن که جسم خودشونو نمیشناختن چه برسه به اطرافیان ! و تماما از مرگ لذت برده بودن و ا حساس سبکی و پرواز داشتن
حتی با روح یک زنی که سر زایمان بسیار سخت فوت کرده بود ارتباط برقرار کرده بود و از اون زن پرسیده بود که دلت نمیخواد بدونی فرزندت چی بوده ؟ پسر یا دختر >
و اون زن جواب داده که حالا دیگه برام مهم نیست دلم میخواد به استراحت بپردازم چون خیلی خسته ام !
حتما این کتاب و بخون
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2728
نه سارا جون نویسندش یادم اومد
دولورس کنن
خیلی کتاب جالبیه بخونیدش حتما

توی این کتاب نوشته که اواح بعد از مرگ مثل یه مسافری که میره فرودگاه و کلی استقبال ازش میکنن میمونن
یعنی به محض اینکه روح از جسم جدا میشه یه سری استقبال کننده خداوند براش میفرسته که راه و چاه و نشونش بده
این استقبال کننده ها میتونن آدمایی باشن که قبلا اونا رو میشناخته و خیلی وقت پیش از دنیا رفتن
حتی نوشته بود وقتی یه قاتلی میمیره روح مقتول اولین روحی هست که به استقبالش میاد و ازش میپرسه چرا منو کشتی و دائم دنبالشه و همین برای روح قاتل میشه عذاب جهنم! چون روح به جای اینکه بخواد ترقی کنه و به مراتب بالاتر خودشو برسونه روح مقتول بهش اجازه نمیده و دائم مزاحمش میشه
من تا حالا چهار بار این کتابو خوندم
والا من یک بار تا دم مرگ رفتم به حدی مرگ و جان دادن سخته سخته که نمی تونم بگم چقدر وقتی خود مرگ اینقدر سخت باشه بعدشو خدا به دادمون برسه اون لحظه که حال مرگ داشتم از اینکه بچه دار شده بودم پشیمون شدم و به خودم می گفتم اگه قراره هر انسانی یکبار این عذابو بکشه من چرا باعث به وجود امدن یک انسان شدم که اخرش مجبور باشه این عذابو بچشه وای خیلی سخته تازه من نمردم که فقط حال مرگو فهمیدم
آفتاب جان خیلی از آدما تو دنیا هستن که میتونن سفر های سماوی انجام بدن یعن بدون اینکه دچار مرگ بشن روحشون روازبدنشون جدا میکنن و به فرسنگ ها دورتر از جسمشون و به مکانهای مختلف سفر میکنن اینو میگن سفر سماوی یه چیزی شبیه همون رفتن پیغمبر به معراج

روح یک نوع انرژی ناشناخته است

استاد صمد ولی زاده که میتونه یه گروه رو همزمان هیپنوتیزم کنه حتی میتونه آدما رو برگردونه به دوران شیرخوارگی در حالی که فرد در حا خوردن پستانک باشه من کتاب ایشون رو هم خوندم اونم جالبه

خیلی چیزاهای ناشناخته در مورد روح وجود داره که ما بیخبریم
حتی روح حیوانات و گیاهان هم وارد یه دنیایی میشه که مثل ما انسانهاست اما روح اون نمیتونه پله پله پیشرفت کنه اما روح انسان بعد از مرگ تازه کارش شروع میشه و باید مثل دانشگاه پله پله بره جلو تا به ابدیت برسه
2738
ولی یه چیزو هنوز هیچ کس نفهمیده !!!!!!!
اینکه این روح هستش که جسم ما رو کنترل میکنه یا اینکه جسم است که روح رو کنترل میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی مثلا دچار بیماری های روحی مثل جنون یا افسردگی میشیم تحقیقات و ازمایشات نشون میده که ماده ای به نام سروتونین و یا دو پامین در مغز ما دستخوش تغییر شده اند
وقتی دارو داده میشه این مواد در مغز ما متعادل شده و روح ما بهبود میابد !

یا مثلا تحقیقات نشون داداه اکثر آدمای جنایت کار در سلول های بدنشون یک کرومورزوم اضافه y دارن که باعث خشونت در اونا میشه و روی روحشون تاثیر بد میذاره

واقعا جای بحث و فکر کردن داره و خیلی عجیبه
آفتاب جون ببین چقدر روح قویه کاری میکنه که فرد اصلا درد رو حس نکنه
اینجا رو ببین
عمل سزارین بدون بیهوشی و با استفاده از هیپنوتیزم

http://www.aparat.com/v/ofxB1
مامان آرین جان
مرسی عزیزم که انقدر توجه کردی و برایم اینهمه نظراتت رو و یافته هایت رو نوشتی اگر این کتاب رو پیدا کنم حتما می خونم
ولی یه چیزی رو میدانی من فهمیدم که مغز انسان خیلی قدرتمندهستش یه نیروی خاصی داره و خیلی از این عجایت در اثر نیروی مغز هستش که انجام میشه اما خوب خیلی هاش هم جوابی نداره یا ما نمیدانیم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2706