2733
2734
عنوان

از کار بیکارم کردن خیلی ناراحتم

1833 بازدید | 26 پست
بعد از 6 ماه استعلاجی دیگه سر کار نبردنم خیلی به کارم احتیاج داشتم دارم دیوونه میشم دیگه نمیتونم کار پیدا کنم

یکی بهم بگه چکاز کنم؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بیمه بیکاری هیچ نوع پاداشی نداره یه حقوق ثابته با این همه قسط اصلا کافی نیست

ولی خدا رو شکر از هیچی بهتره

از ماه بعد باید اقدام کنم اگه کارفرما منو بده به بیمه بیکاری
2740
حداقل برو شکایت کن ، یک کار دیگه هم می تونی بکنی یکی ازدوستای من بعداز 6ماه با توافق کارفرماش که دیگه نیرو نمی خواست نامه گرفت وبرد تامین حقوق بیکاری براش درنظر گرفتن . برو تامین اجتماعی پرس وجو کن . دنبال کار هم بگرد . البته شاید بیتا جان حکمتی باشه تو این بیکاری به دید بد نگاه نکن
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
بیتا جان همه جا اینطوری شده عزیزم منم دارم بیکار میشم نه بیمه مونو رد کردند سه ماهه
نه عیدی نه حقوق فروردین و نه سنوات
بیمه بیکاری بگیر یا شکایت کن اگه راهی داره و دنبال کار باشه ایشالا یه خیریتی توش هست و قراره کار بهتر پیدا کنی
Lilypie First Birthday tickers
مامان نیکا الان کارگرهای کارخونه های شرکت ما که شکایت کردند بابت حقوق معوقه از آذر هیچ کاری پیش نرفت و وزارت کار طرف کارفرماست چون کارفرما رفته مدارک برده که شرکت بدهی بالا اورده و ورشکسته هست و اموالی هم نداره
Lilypie First Birthday tickers
2706